Android Gadgety & Doplnky Recenzie

Recenzia : Energy Sistem SmartTV – Spravte z vašej telky smart TV

wpid-IMG_20131003_090330.jpgOperačný systém Android je v smartfónoch, tabletoch. No je aj v set top boxoch.Ak chcete spraviť z vašej televízie tu múdru,je tu Energy sistem Smart,ktorý ho ma v sebe.

[viac] Energy sistem(nie,nieje to gramatická chýba,takto sa volá spoločnosť ktorá výraba) SmartTV je skvelý spôsob ako spraviť z vašej televízie smart TV.Presnejšie budete mať Android V set top boxe, ktorý pripojíte HDMI alebo AV káblom k televízii.Vnesie to veľa výhod ako – prezeranie webu,pozeranie iptv,počúvanie hudby,prezeranie filmov a kedže beží na androide,môžete si stiahnuť rôzne aplikácie (prezerať youtube videa,pozerať facebook…)

IMG_20131003_082854

Box obsahuje samozrejme wifi(dosah je výborný,žiadny problém),ethernet(ten som neskúšal),samozrejme android(upravený na menu pre ovládač),DVB-T prijímač(nevyskušané,dokáže aj v HD),3 USB porty a jeden mini(USB,myška,klavesnica),S/PDIF konektor,konektory RF IN a RF OUT.

 

IMG_20131003_082933

Bohužiaľ objaví sa tu sem tam sekania a ďalší problém a to že písať na ovládači si treba zvyknúť, pretože android je operačný systém pre dotykové zariadenia a ovládať ho ovládačom je trošku problém ale nato tu je tlačidlo na ovládači go to , ktorým vyberiete kam kliknúť tým že vám nabehne ukazovateľ,alebo môžete pripojiť myšku.

IMG_20131003_082744

Set top box sa dá používať ako aj počítač pretože môžete pripojiť myšku aj klávesnicu, aj keď systém android nato robený nieje.S myškou môžete hrať Angry Birds (otestovanie).System android je tu dosť upravený,aby vyhovoval diaľkovému ovládaniu.

IMG_20131003_082815

Balenie

Zariadenie, adaptér,av kábel na pripojenie k televízii (odporúčam kúpiť HDMI kábel),ovládač,batérie,samozrejme nechýba manuál, a zvláštnou sú nálepky.

wpid-IMG_20131003_090330.jpg

Celkové hodnotenie

Skvelý spôsob ak máte obyčajnú televíziu a nechcete investovať do drahšej SmartTV.Je tu set top box ktorý vám to spraví.

Výhody :
-Lacnejší spôsob ako spraviť smart TV z obyčajnej televízie
-Webový prehliadač podporuje flash
-Možnosť inštalovať hry z obchod Play
-Možnosť pripojiť klávesnicu a myšku a hrať hry.

Nevýhody :
-Sem tam spomalené reakcie
-Chýba slovenský jazyk

Cena : 90€

v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

 

 

 

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Samsung Galaxy S8
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)
Xiaomi Redmi 4X
v e-shopech
od
(Zdroj: Heureka.sk)

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset