Android iOS Prémiové články Zaujímavosti

Ako na ročné predplatné Disney Plus za 30 eur na rok, alebo 3€ mesačne

Chcete vedieť, ako ušetriť na Disney Plus viac ako 50 eur ? V tomto návode Vám vysvetlím, ako si zaplatiť Disney Plus len za 30 eur na rok namiesto 79,99€. Krok po kroku Vám vysvetlím trik, ktorým môžete ušetriť ročnú sumu za predplatné.

Zľava na Disney Plus predplatné

Tento článok je platený, môj trik je jedinečný, preto sa rád podelím so všetkými, ktorí sú ochotní prispieť. Cena za predplatné Disney Plus na 1 mesiac je cena skoro rovná 1 mesiacu predplatného. Nakoľko som na tento trik prišiel sám, neviem garantovať ako dlho bude fungovať, no ročné predplatné vďaka tomu získate. Nastavenie tohto triku na predplatné závisí od viacerých faktorov, najrýchlejší to budú mať hotové za 7 min. a najdlhšie to bude trvať 20 min. Predplatné Vám bude trvať až dokiaľ ho nezrušíte, pokiaľ by ste ho zrušili, nestratíte nárok na možnosť obnoviť ho za rovnakú cenu. Obnoviť predplatné na Disney Plus budete môcť kedykoľvek a rovnako za zvýhodnenú cenu. Jediná podmienka pre využitie tohto triku je mať smartfón s Androidom a odporúčam mať aj Revolut účet.

Lacnejšie Disney Plus
Návod ako na lacnejšie Disney Plus až o viac ako polovicu.

Aktuálne už tento trik nie je možné využiť. Pokiaľ ste využili tento trik, mal by platiť aj ďalšie roky. Pre nové objednávky to už ale nie je možné.

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov.

Môžete si zakúpiť mesačné predplatné 6,99€ alebo ročné 45,00€. Môžete platiť prevodom alebo platobnou kartou.

Zakúpiť predplatné

This article is exclusive content for subscribers.

You can purchase a monthly subscription for 6.99 € or an annual subscription for 45.00€ . You can pay by bank transfer or credit card.

Buy a subscription

Lacnejšie predplatné na Disney Plus

Vďaka tomuto triku môžete ročné ušetriť 50€ ročne a mesačné 4,86€ na Disney Plus, jedná sa o celkom dobrú sumu na ušetrenie. V prípade akýchkoľvek problémov ma prosím kontaktujte na michael.subak@gmail.com, prosím napíšte z emailu, z ktorého máte predplatné zakúpené. Poskytujem podporu iba pre členov s predplatným.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset