Android Android hry iOS

Fifa 14 – Skvelá fifa na Android a iOS zadarmo

Cover artFifa 12 ktorá bola pre Android nebola až tak dobrá,mala viac zlých ohlasov ako dobrých. Nedávno vyšla nova Fifa 14 ktorá vyšla na Android aj iOS.Ktorá je tentokrát zadarmo.

 

[viac]

FIFA 14 by EA SPORTS™ - screenshot


Rozdiel oproti 2012 a 2014 je väčší,nove ovládanie,lepšia grafika.Nájdete tu 33 futbalových líg s viac než 600 tímami. Herný obsah je kompletne licencovaný a pravidelne aktualizovaný podľa reálnych podkladov (napríklad zranenia hráčov ovplyvňujú priamo dianie v hre).

FIFA 14 by EA SPORTS™ - screenshot thumbnail

Aj keď nové ovládanie sa mi veľmi nepáči,tak používam staré,aj keď to pre 10 palcové to môže byť zaujímavé.Grafika je zaujímavá.Fifa ultimate team – môžete si spraviť kupovať a predávať hráčov,vlastne štýly,výstroje atd.

FIFA 14 by EA SPORTS™ - screenshot

Aj keď je Fifa 14 je zadarmo,nájdete v hre in-app nakupy.Ale celkovo je to perfektná hra,aj keď niekedy na jej hranie budete potrebovať internet.

The app was not found in the store. 🙁

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset