Android iOS IT Prémiové články Zaujímavosti

Trik: Ako na YouTube Premium za 2,50€ na mesiac

YouTube premium lacnejšie
YouTube premium lacnejšie

YouTube Premium sa oplatí, pokiaľ využívate YouTube na SmartTV, nakoľko na televízii nie je možné reklamy zablokovať a ste nútený pozerať množstvo reklám. No pred pár dňami YouTube začal s tým, že nebude spúšťať videá pre prehliadače s blokovaním reklám. Pokiaľ nechcete platiť 7€ na mesiac ale radšej by ste dali 2,5€ za mesačné predplatné, pozrite si článok, ako ušetriť na YouTube Premium.

Ako na lacné predplatné YouTube Premium

V článku si rozoberieme možnosť nastaviť si jednoducho predplatné na YouTube Premium za 2.50€ na mesiac. Je to jednoduchý trik a zvládnete ho spraviť za 3 až 5 minút.

YouTube robí experiment na blokovanie

YouTube v súčasnosti uskutočňuje experiment, ktorý vyzýva používateľov, aby deaktivovali blokátory reklám alebo prešli na platené členstvo YouTube Premium. Tento krok je pochopiteľný, pretože reklamy predstavujú dôležitý zdroj príjmu pre YouTube a tvorcov videí. YouTube zdôraznil, že detekcia AdBlock systémov nie je ničím novým a používajú ju aj iné služby. Avšak, YouTube sa bude pravdepodobne musieť vyrovnať s aktualizáciami blokátorov obsahu, ktoré sa pokúsia obísť nový detektor adblocku. Aj keď ide zatiaľ len o experiment, nie je vylúčené, že sa v budúcnosti podobné vyskakovacie okno stane súčasťou štandardnej služby, čo znamená, že ak nevypneš AdBlock alebo neaktivuješ predplatné, nebudeš mať prístup k videám. Pokiaľ si chcete užívať YouTube Premium za naozaj nízku cenu, môžete si odomknúť trik, ktorí Vám ušetri financie.


Trik na lacné YouTube Premium predplatné

Trik zahŕňa návod, ako sa dopracovať k lacnému predplatnému YouTube Premium v cene 2.50€/mesiac, nezávisle od toho či ste študent alebo máte rodinné predplatne. Nastavenie tohto triku na predplatné závisí od viacerých faktorov, najrýchlejší to budú mať hotové za 3 min. a najdlhšie to bude trvať 10 min. Predplatné Vám bude trvať až dokiaľ ho nezrušíte, pokiaľ by ste ho zrušili, nestratíte nárok na možnosť obnoviť ho za rovnakú cenu. Obnoviť predplatné na YouTube Premium budete môcť kedykoľvek a rovnako za zvýhodnenú cenu. Pred aktiváciou tohto triku ale odporúčam nemať aktívne YouTube Premium.

YouTube Premium lacno

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov.

Môžete si zakúpiť mesačné predplatné 6,99€ alebo ročné 45,00€. Môžete platiť prevodom alebo platobnou kartou.

Zakúpiť predplatné

This article is exclusive content for subscribers.

You can purchase a monthly subscription for 6.99 € or an annual subscription for 45.00€ . You can pay by bank transfer or credit card.

Buy a subscription

Lacnejšie predplatné na YouTube Premium aj pre rodinny

Vďaka tomuto triku môžete ušetriť mesačne 4,50€ na YouTube Premium, jedná sa o celkom dobrú sumu na ušetrenie. V prípade akýchkoľvek problémov ma prosím kontaktujte na michael.subak@gmail.com, prosím napíšte z emailu, z ktorého máte predplatné zakúpené. Poskytujem podporu iba pre členov s predplatným.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset