Android Android hry

Toy Story: Smash It! od Disney dostupna už aj pre Slovensko

Hra Toy Story: Smash It! už je na Google Play už dlhšie, no konečne sa dostala už aj pre Slovensko. Je to ďalšia skvelá hra od Disney.

Toy Story: Smash It!

[viac]

Stavím sa že hru Where’s My Water? alebo Where’s My Perry? poznáte, takže asi viete že Disney, sa podieľa aj na tvorbe hier pre Android a iOS. Dá sa povedať že sa mu veľmi darí, kedže sú to väčšinou dobre hry a tak je tu ďalšia hra ktorá zaujme pretože je o slávnom rozprávkovom filme Toy Story.


Ide o 3D hru, ktorá je podobná Angry Birds len v 3D formáte. Takže miesto vtákov, budete Buzz a nebudete ničiť prasiatkam bunkre ale rôzne stavby z kociek na ktorých sú niečo ako škriatkovia.Je to výborná hra,s dosť levelmi,skvelá na nudu,a samozrejme pri nej aj trošku zapojíte logiku, ale odporúčam si ju kúpiť 😉

The app was not found in the store. 🙁

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2