Android Android aplikácie

Waze – Skvelá sociálna navigácia

Doteraz som používal navigáciu Navigon, chcel vyskúšať niečo nové a objavil som skvelú navigáciu s iba výbornými hodnoteniami, ktorá je zadarmo a je úžasná.

 

[viac]

Základ tejto navigácie je že to nejde o normálnu navigáciu. Ide skôr o sociálnu navigáciu čo znamená, že aj vy po bezplatnej inštalácii sa stanete súčasťou navigácie, pretože navigácia obsahuje hlásenia ako radary, zápchy a podobné, aby ste skôr dorazili do cieľa a bezpečne. Navigacia je pre Android ale aj pre iOS.

Ideálna navigácia, aj keď idete z prace domov, pretože stačí dať menu, navigovať a hneď vybrať domov alebo prácu. Ak by ste sa chceli cestou zastaviť tankovať je tu špeciálna funkcia,ktorá vám nielen navedie na najbližšie pumpy ale aj ukáže cenu benzínu.Kedže sa jedna o sociálnu navigáciu najete tu aj priateľov, skupiny a rôzne iné sociálne veci ako napr. zaslanie polohy priateľom.

Samozrejme v navigácii nechýbajú ani obchody, reštaurácie, hotely, autoservisy, nemocnice a rôzne iné. Môžete nájsť nielen na navigácii ale aj zobrať adresu z foursquare, google miest a rôznych iných.Bohužiaľ hoci je to skvelá navigácia, má jednu hlavnú nevýhodu a to že k jej využívaniu potrebujete stále internet,a to je niekedy nie veľmi najlepšie.

Celkovo navigáciu odporúčam ak nechcete za navigáciu platiť a mať skutočne dobrú navigáciu do mesta aj na dlhšie trasy. Bohužiaľ musíte byť pripojený na internet k jej využivaniu. Slovenčina je tam plne zabudovaná,hlas je ľahko stiahnuteľný.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Rádio
Najlepšie Dance Rádio
Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu
Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset