Recenzie

Where’s My Water? – Moja najobľúbenejšia hra na Androide

Cover artWhere’s My Water? je super logická hra určite nie len pre deti, aj keď tak vyzerá. Ako ste si mohli na obrázku všimnúť ide o aligátora menom Swampy, ktorý žije v kanáloch pod mestom. Je trochu odlišný od ostatných aligátorov – je zvedavý, priateľský a miluje  peknú dlhú sprchu po náročnom dni v práci. Ostatné aligátory poškodili jeho kanalizáciu a tým narušili vodný tok.

Where's My Water? – snímka obrazovkyV hre mu pomáhate obnoviť vodný tok a tak dostať vodu do jeho sprchy, aby sa mohol pokojne sprchovať. Na prechádzanie máte cez 160 levelov + bonusy, ktoré získavate nájdením nejakej hračky alebo inej veci. Na odomknutie ďalších levelov potrebujete kačky, ktoré získavate v priebehu hry.

Na prechádzanie nemáte iba príbeh Swampyho, ale máte tam aj príbeh Crankyho. To je najťažší aligátor v meste. Žerie najmä všetky hniloby a nechutné jedla ktoré nachádza v skládkach a kanalizáciách. Cranky žerie najmä zeleninu, ktorá je pokrytá riasami. Pomocou špinavej fialovej vody vyčistíte riasy, aby ju mohol zjesť.


Celkovo je to perfektná hra, ktorá je založená na fyzikálnych hlavolamoch so super grafikou, intuitívnym ovládaním a zvukom. Kedže tu máte 200 levelov + bonusové levely, tak sa nedostatkom levelov nemusíte báť. Keďže je to veľmi návyková hra, tak sa obávam, že ju do pár dní prejdete. Keďže hra Where’s My Water? stojí na markete 0.76€ tak si ju odporúčam kúpiť. 😉

Wo ist mein Wasser?
Wo ist mein Wasser?
Developer: Disney
Price: 1,89 €

 

 

 

 


O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2