Android Android hry

Where’s My Perry? – Dalšia pecka od Disney

Určite si pamätáte na hru Where’s My Water od Disney ,tak táto perfektná hra ma pokračovanie a nie hocijaké ale ak poznáte animovaný seriál Phineas and Ferb,tak si určite spomeniete na Vtákopyska Perryho allias Agent P,tak pravé jeho sa týka dalšie pokračovanie hry od Disney.

[viac]

Disney si od hry Where’s My Water získal veľa fanúšikov a ani sa nečudujem pretože Where’s My Water je veľmi podarenou hrou, a tak to je aj v Where’s My Perry.Perry, alias Agent P, je vtákopysk, ktorý sa kamaráti s každým zvieraťom. V tejto hre je vašou úlohou dopraviť vodu do priesvitnej kapsuly, kde sa Perry nachádza.Čo pripomína hru Where’s My Water,takže postup sa vôbec nezmenil, čo je dobre.Hra sa odohráva v Perryho Laboratoriu.Samozrejme nechýba veľa levelov, 80 levelov zo 4 kapitol ,ale je jasne že Disney bude často updatovať ako to bolo v pripade Where’s My Water.


Je super že pokračovanie mojej najlepšej hry na android má pokračovanie,len dúfam že výde ešte veľa levelov,pretože keď to začnem hrať ,neprestanem a v škole sa zas budem nudiť 😀 A ja hra je ako vždy perfektná a jednoznačne za cenu 0,79€ odporúčam 😉

Wo ist mein Perry?
Wo ist mein Perry?
Developer: Disney
Price: 2,99 €+

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset