Android Android hry

Where’s My Perry? – Dalšia pecka od Disney

Určite si pamätáte na hru Where’s My Water od Disney ,tak táto perfektná hra ma pokračovanie a nie hocijaké ale ak poznáte animovaný seriál Phineas and Ferb,tak si určite spomeniete na Vtákopyska Perryho allias Agent P,tak pravé jeho sa týka dalšie pokračovanie hry od Disney.

[viac]

Disney si od hry Where’s My Water získal veľa fanúšikov a ani sa nečudujem pretože Where’s My Water je veľmi podarenou hrou, a tak to je aj v Where’s My Perry.Perry, alias Agent P, je vtákopysk, ktorý sa kamaráti s každým zvieraťom. V tejto hre je vašou úlohou dopraviť vodu do priesvitnej kapsuly, kde sa Perry nachádza.Čo pripomína hru Where’s My Water,takže postup sa vôbec nezmenil, čo je dobre.Hra sa odohráva v Perryho Laboratoriu.Samozrejme nechýba veľa levelov, 80 levelov zo 4 kapitol ,ale je jasne že Disney bude často updatovať ako to bolo v pripade Where’s My Water.


Je super že pokračovanie mojej najlepšej hry na android má pokračovanie,len dúfam že výde ešte veľa levelov,pretože keď to začnem hrať ,neprestanem a v škole sa zas budem nudiť 😀 A ja hra je ako vždy perfektná a jednoznačne za cenu 0,79€ odporúčam 😉

Wo ist mein Perry?
Wo ist mein Perry?
Developer: Disney
Price: 2,99 €+

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2