Android Android hry

Cut the Rope: Time Travel

O hre Cut The Rope som už písal recenziu dávnejšie.No odvtedy už tu bola daľšie pokračovanie Cut The Rope : Experiments. A teraz je tu dalšia skvelá hra – Cut the Rope: Time Travel.

Cut The Rope či už prvé pokračovanie alebo druhe bolo vždy výborným ,,liekom na nudu”. Vždy som hral vtedy keď som sa nudil. Konečne je tu ďalšie pokračovanie. Ako vždy je hra na príbeh malého monštra Om Nom ,ktorý ma ako keby stále hlad. Kedže vždy chce sladkosť ktorú mu musíte dostať do ,,papule”. Dostať mu do papúľe sladkosť je ľahké ale pri niektorých leveloch je potrebne väčšie množstvo logiky a aj reflexu.

Tento krát je príbeh zaujímavejší. Dostanete sa do minulosti a budete mať kamarátov zo stredoveku ktorý sú tiež hladný.Takže budete kŕmiť aj ich.


Prvý krát si hru môžete zahrať zadarmo. Ak vás hra osloví, čo sa stavím tak je tu HD verzia za iba 0,70€. Takže neváhajte a inštalujte 😉

Cut the Rope: Time Travel
Cut the Rope: Time Travel
Developer: ZeptoLab
Price: Free
Cut the Rope: Time Travel HD
Cut the Rope: Time Travel HD
Developer: ZeptoLab
Price: 0,89 €+

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset