Gadgety & Doplnky Recenzie

TOP príslušenstvo pre Samsung Galaxy Note 2

Samsung Galaxy Note 2 je smartfón, ktorý používam už druhý rok. Za ten čas som stihol vyskúšať veľa príslušenstva pre tento smartfón, tu sú tie najlepšie.

Samsung Galaxy Note 2 je smartfón, ktorý vyšiel v septembri 2012, podľa štatistík z roku 2013, bolo predaných 30 miliónov kusov. Som jeho majiteľom už druhý rok a som s ním stále spokojný. Pre Note II si môžete kúpiť rôzne množstvo príslušenstva z čínskych stránok, alebo aj v našich obchodoch. Ide o príslušenstvo, ktoré je určené najmä pre tento smartfón, ale nemusí.

1. Vodotesný obal


Ak sa radi ponárate, určite by ste nemali zabudnúť na tento obal, potápanie sa v mori so smartfónom nie je možné z dôvodu tlaku, ale v bazéne môžete natáčať videá. Samozrejme nemusíte sa ponárať, ide o dostatočnú ochranu ak chcete posielať napr. fotografie na snapchat vo vode v bezpečí. Samozrejme ide o čínsky výrobok, takže nemôžeme čakať 100% garanciu a preto je používanie na vlastne riziko, no ja sa o svoj smartfón nebojím, takže som si urobil pár fotiek aj v bazéne, aj v mori. Obal ktorý som kupoval ja, už nie je na predaj, ale nájdete úplne podobný vodotesný obal, z čínskeho obchodu, ktorý ma IPX8 certifikát a môžete ho použivať do 10 metrov, stoji 9€.

vlcsnap-2015-12-07-23h15m38s560

2. Obal na behanie

Ak ste bežcom, určite viete, že 183 g vo vrecku nie je nič pohodlné. Ak chcete mať mobil pri behu stále pri sebe, môžete vyskúšať, tento neoprénový obal na behanie. Ide o obal, ktorý si pripevníte na rameno.

3.  IR Ovládač

IMG_2361Mnoho nových smartfónov má infračervený port, ten samozrejme neslúži ako niekedy na posielanie súborov, ale na jednoduchú náhradu ovládača pre TV, set-top box, klimatizáciu a pod. Kedže Note II IR, neobsahuje, môžete si objednať jednoduchý IR ovládač, ktorý sa zapojí do vstupu pre slúchadla. Ten, ktorý mám ja už nie je na predaj. Preto môžete skúsiť alternatívu.

4. Pripojte USB k smartfónu

Ak si chcete pozrieť film na USB, cez smartfón stačí Vám jednoduchý kábel  za 0,50€  , ktorý vytvorí z micro USB klasické USB. Pripadne si môžete kúpiť USB kľúč, ktorý je určený aj pre micro USB aj pre klasické USB.

USB

5. Držiak smartfónu na bicykel

Chcete svoj mobil upevniť na bicykel alebo chcete ho použivať ako navigáciu a mať ho stále pri sebe ? Skúste tento zaujímavý držiak, ktorý ma okrem držiaka na mobil v sebe aj vrecúško, do ktorého si môžete vložiť napr. power banku. Obsahuje aj výstup pre sluchátka. Držiak stojí 7€. Pre menšie smartfóny sú aj lacnejšie verzie.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset