Recenzie Xbox Xbox 360 Hry

Recenzia : Xbox Kinect Hra : Kinect Sports

Kto má doma Xbox s kinectom, určite pozná hru Kinect Sports alebo Kinect Sports 2. Ja už nejaký ten čas hrám Kinect Sports 2, ale ako prvú recenziu sem dávam prvý diel Kinect Sports, ktorý som k Xboxu nedostal ale kúpil si ho.

Hra

Ide o základnú Xbox kinect hru, ktorá sa týka športov ako je Bowling, Futbal, Voleyball, Ping Pong, Box a Atletika. Tieto športy si vyberáte v menu, v ktorom v pozadí môžete vidieť futbalový štadión plný divákov. Pri hre sa určite zapotíte, myslím že najviac pri volejbale. Okrem normálnych herných režimoch, tu máte na výber aj Party Play, čo je zábavný mód pre dva tímy a určený presne pre Vašu párty. Samozrejme nechýba QuickPlay mód pre rýchle rozstreli v určitých úlohách v zvolenej disciplíne, respektíve jej zábavnej variácii.

Futbal(1-2 hráči)


Futbal neponúka len jednoduché strely na brankára, ale hneď celý zápas pre jedného alebo dvoch hráčov. Počas zápasu vás hra automaticky prepína medzi hráčmi, ktorí sú najbližšie k lopte a dáva možnosť kopnúť nahrávku niektorým smerom, alebo naopak, ak má loptu protivník, musíte zabrániť pred kopnutím tým, že sa presuniete do línie strely. Pri kope na bránku dostanete možnosť prekonať brankára a pri bránení budete mať chvíľu na zachytenie lopty. Samotný beh je vypustený, vďaka čomu sa môžete orientovať čisto na loptu.

Bowling(1-6 hráči)

Bowling je šport, pri ktorom si oddýchnete najviac, stačiť dostať hody do ruky a zábava môže začať. Je to zároveň aj hra, ktorú si dokážu vychutnať všetci, či už rodičia, starí rodičia alebo aj malé deti. Tri kolá budete cítiť hlavne ráno, keď sa zobudíte s bolesťami rúk.

Volejbal(1-2 hráči)

Je to hra pri ktorej si čo najviac zaskáčete, určite sa pri nej spotíte. Odbíjate loptu na súperovu stranu s vašim súperom a vašim cieľom je ubrániť aby nespadla na vašu stranu.

Box(1-2 hráči)

Je to môj najobľúbenejší šport. Ide o box v ktorom mate súperov ,,život” a musíte mu z neho ubrať údermi čo najviac, ak sa vám minie život tak musíte boxovať hviezdičky ktoré sa vám zobrazia na obrazovke.Ak 3 krát prehráte,zápas je ukončený.

Ping Pong(1-2 hráči)

Ping Pong ktorý môžete hrať proti ale aj so súperom čo znamená veľa zábavy,v ping pongu máte jednu hru na 11 bodov.

Atletika(1-2 hráči)

V atletike sú úžasné hry, začína sa behom, pokračuje hod oštepom, nasleduje skok do diaľky, hod diskom a nakoniec beh cez prekážky. Je to perfektná zabáva pri ktorej sa spotíte ale aj oddýchnete.

Kedže každá táto hra sa dá hrať cez internet, tak je skutočne dobrý zážitok ak si  to občas zahráte aj s inými ľudmi online. Túto hru hodnotím takto :

+ :

  • Grafika
  • Zdá sa mi lepšia ako Kinect Sport 2
  • Množstvo športov
  • Super zábava

– :

  • Pri futbale ak hrajú dvaja hráči, nie je vôbec jasné kto kope do lopty
Celkovo je to super hra pri ktorej sa zo začiatku nebudete nudiť a nakoniec video 🙂

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset