Gadgety & Doplnky Recenzie Zaujímavosti

BagoBago je český batoh, s ktorým si sadneš kdekoľvek

BagoBago - sedací vak

Určíte to poznáte, cestujete niekde s batohom na chrbte a bolia Vás nohy, tak si potrebujete sadnúť. Na bežný batoh si nesadnete, pretože sa bojíte, že by ste v ňom niečo náhodou nezničili. Pomôcť Vám môže český výrobok BagoBago.  Nejde o bežný batoh, tento batoh Vám umožní sedieť kdekoľvek a kedykoľvek.

Sedací vak BagoBago

BagoBago je síce dosť náročný názov, ale je jedinečný, tak ako samotný batoh. Možno sa na prvý pohľad sa môže zdať, že ide iba o obyčajný batoh, no nie je to tak. Hneď na začiatku, si môžeme všimnúť, že batoh je z materiálu kortexin, ktorý je nepremokavý.

Recenzia BagoBago

Na vloženie batožiny do batohu máte dva väčšie zipsy, prvý celkom vpredu a druhý väčší vzadu. V prednom vrecku nájdeme jednu malú priehradku, dva kapsičky a k tomu nadpis Czech original s českou vlajkou. Môžete si sem vložiť menšie predmety. Ideálny priestor pre powerbank, pero alebo aj tablet.


V druhom vrecku je veľmi hlboký a veľký priestor pre umiestnenie rozličných vec. Môže sa tam zmestiť aj notebook, oblečenie na turistiku, kniha a pod. Nechýbajú ani dve miesta na fľaše, ktoré sú na boku batohu.

Tretí zips je priestor v ktorom môžeme nájsť rozkladacie sedadlo. Predtým musíme odzipsovať dolnú časť batoha, kde sa nachádzajú nožičky sedadla. Dolná časť sa dá jednoducho premiestniť dopredu o magnet, aby sa nezašpinila pri sedení. Následne už len stačí odzipsovať vybrať a skladateľné sedadlo a sadnúť si takmer kdekoľvek.

Batoh sa nosí veľmi pohodlne, dokonca je to pohodlnejšie než bežné batohy aj preto, že je ťažší ako ostatné. Batoh má 1,5 kg bez batožiny. Taktiež pasy sú veľmi príjemné. Nepremokavosť tohto batohu som si chtiac, nechtiac vyskúšal počas dažďa. Trošku som sa obával, že sa do vnútra dostane voda, no nestalo sa tak.

Tento batoh veľmi odporúčam, dá sa povedať, že sa jedna o revolučný batoh, ktorý môže veľmi pomôcť na dlhých cestách, ale aj túrach. Ale skvelý je aj na bežne cestovanie, samozrejmosťou je aj, že ho môžete zobrať do lietadla.

Český batoh si môžete zakúpiť priamo z oficiálnej stránky, na výber máte viacero farieb – čiernu, šedú, zelenú, červenú ale aj svetlo modrú. Cena za batoh je 115€, čo je síce vyššia čiastka, no ide o jedinečný český produkt, ktorý Vám umožní sedieť skoro kdekoľvek a preto si myslím, že je to dobra investícia.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2