Android Android hry

Where’s My Mickey ? XL – Ďalšie úžasné pokračovanie od Disney

Určite poznáte aspoň jednu zo skvelých herných pokračovaní Where Is.Či už Where is my Water kde pomáhate aligatoroví obnoviť vodný tok a tak dostať vodu do jeho sprchy alebo Where is my Perry kde je úloha dopraviť vodu do priesvitnej kapsuly, kde sa Perry nachádza.No teraz prichádza nová hra od Disney a to Where’s My Mickey ? XL !

Tentokrát si zahráte 100 levelov s tematikou starého známeho Mickey Mausa. Presnejšie si zahráte 5 epízod so zábavným príbehom a videami pri príbehu. Ale stále je tu podstata dostať niečo k Mickeymu či už vodu, paru alebo rôzne iné.

Wo ist mein Micky? XL
Wo ist mein Micky? XL
Developer: Disney
Price: 2,25 €+

Cena tejto hry je 1,5€ a to považujem veľa za hru ktorá sa za par dni prejde ,aj keď samozrejme budu aktualizácie.Takže ak chcete si hru zahrať ,môžete si stiahnuť hru z linku nižšie.


O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2