Android Android hry Android hry Recenzie

Where is my water ? 2 – Pokračovanie najlepšej hry pre Android

Where is my water 2Jedna z mojich najobľúbenejších hier pre Android dostala pokračovanie. Tentokrát viac prepojene s priateľmi cez sociálne siete a je stiahnuteľná zadarmo.

 

 


Where's My Water? 2 - screenshot

Je trochu odlišný od ostatných aligátorov – je zvedavý, priateľský a miluje  peknú dlhú sprchu po náročnom dni v práci. Ostatné aligátory poškodili jeho kanalizáciu a tým narušili vodný tok. V hre mu pomáhate obnoviť vodný tok a tak dostať vodu do jeho sprchy, aby sa mohol pokojne sprchovať.

Tentokrát máte na prechádzanie cez 100 levelov, ale kedže tentokrát je hra zadarmo a je prepojená so sociálnymi sieťami, tak máte obmedzene množstvo energie. Ako je už zvykom pri iných hrách, ak sa vám minie energia budete musieť počkať dokiaľ sa Vám energia obnoví a budete môcť hrať ďalšie levely.

 

 

 

 

Where's My Water? 2 - screenshot

Je to perfektná hra, ako aj prvá verzia tejto hry. Je založená na fyzikálnych hlavolamoch so super grafikou a intuitívnym ovládaním. Je to veľmi návyková hra, takže ak nebudete mať energiu, tak si ju budete musieť kúpiť. No túto hru sa jednoznačne oplatí mať stiahnutú.

Wo ist mein Wasser? 2
Wo ist mein Wasser? 2
Developer: Kongregate
Price: Free

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2