Android Android hry Android hry Recenzie

Where is my water ? 2 – Pokračovanie najlepšej hry pre Android

Where is my water 2Jedna z mojich najobľúbenejších hier pre Android dostala pokračovanie. Tentokrát viac prepojene s priateľmi cez sociálne siete a je stiahnuteľná zadarmo.

 

 


Where's My Water? 2 - screenshot

Je trochu odlišný od ostatných aligátorov – je zvedavý, priateľský a miluje  peknú dlhú sprchu po náročnom dni v práci. Ostatné aligátory poškodili jeho kanalizáciu a tým narušili vodný tok. V hre mu pomáhate obnoviť vodný tok a tak dostať vodu do jeho sprchy, aby sa mohol pokojne sprchovať.

Tentokrát máte na prechádzanie cez 100 levelov, ale kedže tentokrát je hra zadarmo a je prepojená so sociálnymi sieťami, tak máte obmedzene množstvo energie. Ako je už zvykom pri iných hrách, ak sa vám minie energia budete musieť počkať dokiaľ sa Vám energia obnoví a budete môcť hrať ďalšie levely.

 

 

 

 

Where's My Water? 2 - screenshot

Je to perfektná hra, ako aj prvá verzia tejto hry. Je založená na fyzikálnych hlavolamoch so super grafikou a intuitívnym ovládaním. Je to veľmi návyková hra, takže ak nebudete mať energiu, tak si ju budete musieť kúpiť. No túto hru sa jednoznačne oplatí mať stiahnutú.

Wo ist mein Wasser? 2
Wo ist mein Wasser? 2
Developer: Kongregate
Price: Free

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset