Android Android aplikácie Android aplikácie Recenzie

Printic – Fotografie poštou za par centov

Cover artZachytíte skvelú fotografiu,chcete ju čo najrýchlejšie vytlačiť a nato je tu skvelá aplikácia Printic.Ktorá vám umožni nahrať,upraviť a za par centov ju máte za par dni doma.

 

[viac]

Printic je skvelá aplikácia ktorá vám pomôže pri vašich fotografiách ktoré si chcete zvecniť.Predstavte si že si spravíte skvelú fotku,trošku ju upravíte alebo si pridáte nejaký popis,objednáte za par centov a za do 3-5 dni ju mate doma.


printic

Takže si jednoducho vyberiete obrázky z galérie,alebo sociálnych sieti(facebook,instagram),upravíte,pridáte popis,zaplatíte 0,79€ za jednu a do par dni máte v zaujímavom designe obalky fotografie veľkosti 4×3.Môžete to spraviť ako menší darček pretože to môžete nechať vytlačiť a poslať komukoľvek vo vybraných krajinách na svete vrátane Slovenska a Českej republiky.

vybranie

Ja som objednal v pondelok,v stredu som ju už mál. Aplikácia je pekne spracovaná,aj keď je v angličtine,myslím že určite jej pochopíte.Aplikáciu odporúčam vyskúšať,je dostupná pre Android aj iOS.Ponúka rôzne spôsoby platby,aj keď neponúka nejaké efekty ktoré by sa zišli,ale môžete fotku vystrihnúť,pootáčať a pridať text.

Printic – Photo printing
Printic – Photo printing
Developer: Printic
Price: Free

Printic pre iOS

Rada na záver : Pri vypisovaní textu nezabudnite písať bez diakritiky,pretože to budem menší problem

fotka

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2