Android Android hry Android hry Recenzie

TOP 10 Hier pre Android pre štyroch

Článok, ktorý som napísal dávnejšie TOP 10 hier pre Android pre dvoch bol veľmi čítaný, rozhodol som spraviť ďalší. Tentokrát je tu TOP 10 hier, ktoré môžete hrať až štyria na jednom Android zariadení. V tomto článku nájdete desať najlepších.

Čo môžu hrať 4 s 1 Android zariadením

1. 4 Player Reactor

Cover art

O tejto hre som písal už aj samostatný článok. Sú dve verzie tejto hry. Prvou je 2 Player Reactor, ktorý je pre dvoch hráčov a je zadarmo. Ak by Vám 2 hráči nestačili, môžete si zakúpiť hru 4 Player, ktorá stojí 2€. V tejto hre Vás čaká veľa rôznych hier ako porovnávanie rozlohy štátov, čí hľadanie 5 rôznych obrázkov, ale aj jednoduché hry. Ako je napr. rýchlejšie kliknutie na určene políčko. Množstvo hier, ktoré ani po čase neomrzia. Jednotlivé mini hry si môžete vypnúť a zapnúť podľa Vášho gustu.

4 Spieler Reaktor
4 Spieler Reaktor
Developer: cool cherry trees
Price: 1,99 €

2.Monopoly

Cover art

Kto by nepoznal známu spoločenskú stolovú hru Monopoly ? V tejto hre je každý milionár. Táto hra je aj pre Android a iOS. Hru môžete hrať až štyria, ale samozrejmosťou je aj singleplayer. Takže k tejto hre už nepotrebujete podklad, bankovky, karty a pod. Postačí vám už iba tablet.


The app was not found in the store. 🙁

3.Demon Dash

Cover art

Demon Dash je hra, v ktorej sa musíte dostať čo najskôr do cieľa s vaším démonom. No dostať sa do cieľa nie je jednoduché, pretože démon sa dá ovládať iba jedným tlačítkom. Tlačítkom robíte rotáciu a keď ho pustite tak ho posuniete. Hra je síce zadarmo no je to iba pár levelov, ak chcete viac levelov a možnosť zmeniť démona, budete si musieť kúpiť plnú verziu ktorá stojí iba 0,90€.

Demon Dash
Demon Dash
Developer: Slothmachine
Price: Free+

4.Action for 2 Players

Cover art

V tejto hre máte 3 hry pre dvoch až štyroch hráčov. Prvou hrou je futbal, ktorý môžu hrať až štyria hráči. Každý ovláda svojho hráča políčkom a ťahaním. Ďalšou hrou je “Tank Fight”, kde môžu hrať dvaja alebo štyria hráči po dva tými. Ale môžete hrať aj štyria a každý proti sebe vojnu s tankmi. Posledná hrou sú autíčka, pri ktorých zatáčate v ostrých zatáčkach. Hry síce pre dvoch hráčov sú zdarma. Ak chcete hry až pre štyroch hráčov, musíte si kúpiť plnú verziu ktorá stojí 1,97€. Myslím, že táto hra je skvelá a kúpa sa oplatí.

Action für 2 Spieler
Action für 2 Spieler
Developer: apesoup
Price: Free

5.Worms 2: Armageddon


Kto by nepoznal starú hru Worms, ktorá sme mohli hrať ešte na Windows 98 ? Worms 2 Armageddon je aj pre operačný systém Android. Túto hru je možné hrať na jednom zariadení dvaja, ale dokonca až štyria. Nechýba ani možnosť hrať aj sam. V hre zabíjate červíkov s rôznymi druhmi zbrani. Taktika je len na Vás.

Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon
Price: 4,39 €

6.Gravity Guy

Cover art

Online hra Gravity Guy, ktorá sa dostala na Android ponúka aj multiplayer pre 4 hráčov. Každý hráč ma svoje políčko a jeho úlohou je dostať sa cez prekážky, klikaním skáčete. Hra ma dve verzie jednu zadarmo a druhu platenú a jediný rozdiel je v reklame. Táto hra je aj pre iOS.

Gravity Guy FREE
Gravity Guy FREE
Developer: Miniclip.com
Price: Free+
Gravity Guy
Gravity Guy
Developer: Miniclip.com
Price: 1,09 €+

7.BadLand

Cover art

Bad Land alebo v preklade zlé územie je hra, v ktorej lietate s netopierom a vyhýbate sa prekážkam. Ak ste hrali Flappy Bird, tak je to dosť podobné, klikaním letíte vyššie. Lietať môžete až štyria na jednom zariadení. Ide o to, kto sa dostane najďalej, pretože pohľad sa stále pohybuje dopredu a kto zostane vzadu prehral.

BADLAND
BADLAND
Developer: HypeHype Inc.
Price: Free

8.Sheep Party

Cover art

Sheep Party alebo ovčia party je hra, ktorú môžu hrať až štyria hráči. Vašou úlohou je skákať s ovečkou pred prekážkou, zatiaľ čo sa toči prekážka, ktorá keď Vvás trafí, tak Vám môže pridáva zlý bod. Kto ma viac zlých bodov prehral a kto najmenej tak vyhral.

Sheep Party : 1-4 Spieler
Sheep Party : 1-4 Spieler
Developer: PLAYTOUCH
Price: Free

9.Multiponk

Cover art

Určite poznáte PinBall, mať čo najväčšie skoré odbíjaním lopty aby Vám nespadla loptička. V tomto multiplayerovom pinballe máte každý svoje políčko a svoje životy, lopta smeruje medzi štyroch hráčov a kto ju neodbije, ale pôjde do jeho dierky ma o život menej, vyhráva ten kto bude mať najviac životov.

Multiponk
Multiponk
Developer: Fingerlab
Price: 1,49 €

10.HeadsUP!

Cover art

Spoločenská hra ktorú nemusíte hrať iba so štyrmi ale podľa autorov aj so sto ľuďmi. Vyberiete si z kategórie ako filmy, herci a pod. Dáte si mobil nad hlavu a ostatní Vám slovami približujú čo mate nad hlavou. Ak ste správny pohnete mobilom dopredu ak zle posuniete ho dozadu. Vyhráva ten kto uhádne správne najviac.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset