Android Android aplikácie IT PC

PushBullet – Skvele prepojenie viacerých zariadení

PushBullet
PushBullet

Cover artPushBullet je užitočná aplikácia, cez ktorú budete vždy informovaný o notifikáciach z vášho smartfónu na iných zariadeniach. Najmä na PC alebo notebooku. Ak pri sebe nemáte smartfón, ale iba notebook a príde vám správa s upozornením, čo sa deje na vašom smartfóne. Budete tak mať na PC prehľad o každej notifikácií, ktorá sa udeje na smartfóne. Táto aplikácia sa dá využiť aj na viacero veci. Ak si potrebujete poslať fotku zo smartfónu, pripadne poslať poznámku do smartfónu. Presne na tieto a podobné chvíle je tu aplikácia PushBullet.

Na PushBullet musíte mať dva zariadenia. Prvým je Android smartfón, prip. tablet. Pokiaľ ste fanúšikom Apple tak zariadenie, ktoré beží iOS :

Pushbullet: SMS on PC and more
Pushbullet: SMS on PC and more
PushBullet pre iOS
A samozrejme desktopové zariadenie s prehliadačom Chrome alebo Firefox :


Google Chrome rozšírenie
Firefox rozšírenie

Ale aj beta aplikácia pre Windows

PushBullet2
Keď Vám príde nová správa a nemáte pri sebe mobil.

Obidve zariadenia prepojíte pomocou Google účtu, aby ste teda mali istotu, že sa Vám tam nikto nedostane. Táto aplikácia slúži najmä na prenos notifikácií z mobilu do notebooku. Takže ak si ju nainštalujete, rovno viete čo nové vám prišlo, ukazuje každú aplikáciu. Notifikácie z aplikácii, ktorých nechcete si môžete vypnúť. Ak používate napr. Google Chrome môže Vám ukázať následne upozornenie po tom čo Vám príde sprava.

PushBulletNo aplikáciu môžete použiť aj naopak. Tým konkrétne myslím, že si môžete poslať upozornenie so správou, stránkou alebo súborom a zaslať to do smartfónu, či tabletu. Jednoducho si pošlete stránku do zariadenia.

 

Upozornenie môžete poslať aj kamarátom. Táto skvelá aplikácia sa hodí do každého zariadenia, šetrí čas a informuje vás aj na diaľky ďaleko čo sa deje s vaším zariadením.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2