Android Android hry

Family Guy: The Quest for Stuff – Klikačka pre Android a iOS

Cover artMožno si spomínate na hru The Simpsons:Tapped Out,prvá hra o Simpsonovcoch pre android a iOS,ktorej žáner bol ,,klikačka” pretože ste sa príbehom preklikávali rôznym klikaním na úlohy,či stavaním springfieldu.A Family Guy:The Quest for Stuff  alebo lepšie Griffinovci je o tom istom,len samozrejme s inými postavami a vtipnejším príbehom.Doslovne hra Griffinovci:Patranie po materiáli dneska oficiálne vyšla.

[viac]

image

Griffinovci je slávny seriál v ktorom nikdy nechýba sarkastický humor,a tak to je aj v hre.Síce príbeh je v angličtine,no jeho angličtina je ľahká.Príbeh je od originalných tvorcov,a ako som vravel na začiatku je to presne ako Simpsons Tapped: Out ,síce na začiatku nevybuchla jadrová elektráreň ale začal cely Quahog horieť po bitke, čo môžete vidieť v ukážke.Takže po tejto katastrofe budete musieť znova vybudovať Quahog a pozbierať všetky postavy,robiť úlohy aby ste mohli objaviť nové postavy,domy a rožširiť Quahog.
image


V hre začínate s Petrom Griffinom, po postavení domu dostanete aj Chrisa a postupne ak postavíte aj nové domy tak ďalšie postavy, u každej postavy vás čakajú questy čiže misie ktoré plníte čakaním, a dostanete level a peniaze, každá postava ma svoj level a mala drobnosť ako napodobenina facebooku. Čakajú vás rôzne misie a ak rozumiete anglicky tak vás niektoré misie pobavia.

Family Guy: The Quest for Stuff je dobra hra na odreagovanie ,samozrejme ak máte radí hru pri ktorej klikáte a čakáte dokým sa dokonči cieľ alebo postaví dom,ja síce niesom fanúšikom klika-čiek,no par minút za deň sa to hra dobre.Takže odporúčam stiahnuť.

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2