Android Android hry

Family Guy: The Quest for Stuff – Klikačka pre Android a iOS

Cover artMožno si spomínate na hru The Simpsons:Tapped Out,prvá hra o Simpsonovcoch pre android a iOS,ktorej žáner bol ,,klikačka” pretože ste sa príbehom preklikávali rôznym klikaním na úlohy,či stavaním springfieldu.A Family Guy:The Quest for Stuff  alebo lepšie Griffinovci je o tom istom,len samozrejme s inými postavami a vtipnejším príbehom.Doslovne hra Griffinovci:Patranie po materiáli dneska oficiálne vyšla.

[viac]

image

Griffinovci je slávny seriál v ktorom nikdy nechýba sarkastický humor,a tak to je aj v hre.Síce príbeh je v angličtine,no jeho angličtina je ľahká.Príbeh je od originalných tvorcov,a ako som vravel na začiatku je to presne ako Simpsons Tapped: Out ,síce na začiatku nevybuchla jadrová elektráreň ale začal cely Quahog horieť po bitke, čo môžete vidieť v ukážke.Takže po tejto katastrofe budete musieť znova vybudovať Quahog a pozbierať všetky postavy,robiť úlohy aby ste mohli objaviť nové postavy,domy a rožširiť Quahog.
image


V hre začínate s Petrom Griffinom, po postavení domu dostanete aj Chrisa a postupne ak postavíte aj nové domy tak ďalšie postavy, u každej postavy vás čakajú questy čiže misie ktoré plníte čakaním, a dostanete level a peniaze, každá postava ma svoj level a mala drobnosť ako napodobenina facebooku. Čakajú vás rôzne misie a ak rozumiete anglicky tak vás niektoré misie pobavia.

Family Guy: The Quest for Stuff je dobra hra na odreagovanie ,samozrejme ak máte radí hru pri ktorej klikáte a čakáte dokým sa dokonči cieľ alebo postaví dom,ja síce niesom fanúšikom klika-čiek,no par minút za deň sa to hra dobre.Takže odporúčam stiahnuť.

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset