Android Android hry Android hry Recenzie

TOP 10 hier pre Android pre dvoch

V poslednom čase už tablet vôbec nevyužívam na hranie. Jediné hry, ktoré na ňom hrám sú hry pre dvoch, ktoré sa hrajú na jednom zariadení. V tomto článku nájdete podľa mňa najlepšie hry pre dvoch pre operačný system Android, ktoré sa oplatí mať nainštalované, pretože sa dajú hrať na jednom zariadení.

1. Worms 2: Armagedon

Worms 2: Armageddon - screenshot

Kto by nepoznal starú hru Worms, ktorá sme mohli hrať ešte na Windows 98 ? Worms 2 Armageddon je aj pre operačný systém Android. Túto hru je možné hrať na jednom zariadení dvaja, ale dokonca až štyria. Nechýba ani možnosť hrať aj sam. V hre zabíjate červíkov s rôznymi druhmi zbrani. Taktika je len na Vás. Cena hry sa pohybuje na 4€, no myslím, že sa oplatí.

Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon
Price: 4,39 €

2. 2 Player Reactor/4 Player Reactor

Cover art

O tejto hre som písal už aj samostatný článok. Sú dve verzie tejto hry. Prvou je 2 Player Reactor, ktorý je pre dvoch hráčov a je zadarmo. Ak by Vám 2 hráči nestačili, môžete si zakúpiť hru 4 Player, ktorá stojí 2€. V tejto hre Vás čaká veľa rôznych hier ako porovnávanie rozlohy štátov, čí hľadanie 5 rôznych obrázkov, ale aj jednoduché hry. Ako je napr. rýchlejšie kliknutie na určene políčko. Množstvo hier, ktoré ani po čase neomrzia. Jednotlivé mini hry si môžete vypnúť a zapnúť podľa Vášho gustu.


2 Spieler Reaktor
2 Spieler Reaktor
Developer: cool cherry trees
Price: Free
4 Spieler Reaktor
4 Spieler Reaktor
Developer: cool cherry trees
Price: 1,99 €

3. Glow Hockey 2

Cover art

Možno poznáte hrací automat s hokejom, do ktorého musíte vložiť mincu. Ak teda ste radšej za aplikáciu, ktorá je zadarmo, je tu výborný hokej pre dvoch hráčov.

Glow Hockey 2
Glow Hockey 2
Price: Free

4. Four In Line

Cover art

Piškvorky je jednoduchá hra, ktorú pozná snáď každý. Táto hra je trošku v modernej verzií, takže bez krížikov a koliesok, ale s farebnými kruhmi. V tejto hre ale musíte sedieť vedľa spoluhráča. Skvelá a jednoduchá hra, ktorá je zdarma a môžeme na Obchod Play nájsť mnoho náhrad, ak by nám nevyhovovala.

TIP  : Ak napíšte do vyhľadávača Google slovné spojenie piškvorky, môžete si ich kedykoľvek zahrať.

Four In A Line
Four In A Line
Developer: AI Factory Limited
Price: Free

5. Paper War for 2 Players

Cover art

Zaujímavá hra s rôznymi hrami ako je ničenie nepriateľských lietadiel, aby ste získali body.  Kto ma viac vyhráva.

Paper War für 2 Spieler
Paper War für 2 Spieler
Developer: Sillycube
Price: Free+

6. Pocket Soccer

Cover art

Veľmi zaujímavý futbal pre dvoch s náročnejším ovládaním, no jednoducho sa naň dá zvyknúť.

The app was not found in the store. 🙁

7. Vojna Prstov

Cover art

Veľmi jednoduchá česká hra, ktorej pointa je veľmi jednoduchá ,,Vy a Váš protihráč máte 10 sekúnd na to, aby ste klikli na obrazovku tak rýchlo, ako to ide. Použiť môžete toľko prstov, koľko Vám Vaše zariadenie a ruky umožnia. Nech vyhrá tá najrýchlejšia ruka!”

Tap Battle
Tap Battle
Developer: Ján Jakub Nanista
Price: Free

8. Action for 2 Players

Cover art

V tejto hre máte 3 hry pre dvoch až štyroch hráčov. Prvou hrou je futbal, ktorý môžu hrať až štyria hráči. Každý ovláda svojho hráča políčkom a ťahaním. Ďalšou hrou je “Tank Fight”, kde môžu hrať dvaja alebo štyria hráči po dva tými. Ale môžete hrať aj štyria a každý proti sebe vojnu s tankmi. Posledná hrou sú autíčka, pri ktorých zatáčate v ostrých zatáčkach. Hry síce pre dvoch hráčov sú zdarma. Ak chcete hry až pre štyroch hráčov, musíte si kúpiť plnú verziu ktorá stojí 1,97€. Myslím, že táto hra je skvelá a kúpa sa oplatí.

Action für 2 Spieler
Action für 2 Spieler
Developer: apesoup
Price: Free

9. Prší

Cover art

Tradičná česká kartová hra.

Prší Free
Prší Free
Developer: Fabit Games
Price: Free

10. Tap & Drag

Cover art

Zaujímavá slovenská hra, ktorej inšpirácia pochádza ešte zo školských čias. Mnohí z Vás určite poznajú školskú hru s papierom a perom. Na papier ste si rozostavili bodky a švihom pera sa snažili zostreliť tie súperove. Tak túto hru si môžete zahrať bez pera, na tablete či smartfóne a určite to bude väčšia zábava.

Tap & Drag: 2-Personen-Spiel
Tap & Drag: 2-Personen-Spiel
Developer: Jomo
Price: Free

 

Odporúčam si pozrieť aj článok nižšie, kde môžete nájsť ďalšie hry pre dvoch.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset