Android Android aplikácie Android hry Recenzie

QuizUp – Hra s rôznymi quizmi proti celému svetu

QuizUp je hrá v ktorej vás čakajú quizy z rôznych oblasti ako sú hry,história,životný štýl,hudba filmy a oveľa viac. Ktoré môžete hrať proti 10 miliónov ľudí po celom svete,preto je v hre iba Angličtina.

[viac]

Zatiaľ táto hra na Slovensku nieje známa,ale pre tých ktorý rozumejú aj trošku zložitejšej angličtine tak by hru hrať nemal byť problém.V hre vás čakajú quizy v rôznych kategóriach ako sú :
– Všeobecné vedomosti
– Umenie
– Obchodné
– Veda
– Hry
– Filmy
– Hudba
– TV
– História
– Vzdelanie
– Životný štýl
A oveľa viac v ktorých nájdete najviac populárne napríklad – filmy a v nich The Godfather alebo komédie.Hrať môžete proti 10 miliónov ľudí ktorých tvoria prevažne Američania a Angličania.V jednom quize vás čaká šesť otázok a siedma s dvojnásobným počtom bodov,otázky sú v angličtine a niekedy sú aj zložitejšie,niekedy sa môžu opakovať.Po skončení uvidíte štatistiku a každú otázku s vašou odpoveďou a správnou odpoveďou,dostanete výši level po pripadne nejaký achievement,po ktorom si môžete nastaviť titul. Vyhrávate podľa počtu bodov.
imageimage


Samozrejme netreba zabudnúť že hrať môžete proti svojím priateľom v rovnakom čase alebo challengom ,ktorý si zahrá najprv prvý a potom druhý ,kto ma viac bodov číže klikol správne a skôr vyhráva.
imageimage

Hru si odporúčam jednoznačne stiahnuť,celkom zaujímavé je že hra ktorá je zadarmo a je známa v sebe nemá reklamy alebo nejaké nepríjemnosti,ak viete dostatočne anglický tak je to skvelá hra.

QuizUp
QuizUp
Developer: Glu
Price: Free+

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2