Android Android hry

The Simpsons Tapped Out – Simpsonovci už aj na Androide

Cover artThe Simpsons™: Tapped Out je celkom nová hra od EA Games ktorá bola iba pred par dnami vydaná.Bola dostupná iba pre USA,ale teraz už je aj pre Slovensko.

Upravene : 6.1.2014

 


 

[viac]

V hre si zahráte za jednotlive postavý.Homer ktorý ako asi viete je zamestnancom jadrovej elektrárne a pribeh začína tým že homer spôsobil havariu jadrovej elektrárne.Vašou hlavnou úlohou je znovuvybudovanie mesta a hľadanie všetkých dostupných prostriedkov, ktoré by vám k tomu pomohli.

Hra je zadarmo, to samozrejme znamená že  prémiové funkcie alebo iné možnosti budú dostupné len za určitý poplatok.Ale je to skvelá hra v ktorej sa určite zabavíte,ak aspoň trošku chápete angličtine.Čakajú vás rôzne príbehy postav,ktoré postupne získate,a rôzne budovy,samozrejme nechybajú ani zimné,hallowenske a iné updaty.

die Simpsons™ Springfield
die Simpsons™ Springfield

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset