Android Android hry

The Simpsons Tapped Out – Simpsonovci už aj na Androide

Cover artThe Simpsons™: Tapped Out je celkom nová hra od EA Games ktorá bola iba pred par dnami vydaná.Bola dostupná iba pre USA,ale teraz už je aj pre Slovensko.

Upravene : 6.1.2014

 


 

[viac]

V hre si zahráte za jednotlive postavý.Homer ktorý ako asi viete je zamestnancom jadrovej elektrárne a pribeh začína tým že homer spôsobil havariu jadrovej elektrárne.Vašou hlavnou úlohou je znovuvybudovanie mesta a hľadanie všetkých dostupných prostriedkov, ktoré by vám k tomu pomohli.

Hra je zadarmo, to samozrejme znamená že  prémiové funkcie alebo iné možnosti budú dostupné len za určitý poplatok.Ale je to skvelá hra v ktorej sa určite zabavíte,ak aspoň trošku chápete angličtine.Čakajú vás rôzne príbehy postav,ktoré postupne získate,a rôzne budovy,samozrejme nechybajú ani zimné,hallowenske a iné updaty.

die Simpsons™ Springfield
die Simpsons™ Springfield

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2