Android Android aplikácie Recenzie

20 Najlepších aplikácií pre váš android telefón (časť .2)

20NajlepsichaplikaciiPokračovanie zoznamu aplikácií,ktoré vrelo odporúčam pre váš Android telefón,jedná sa o aplikácie ktoré používam najčastejšie.Veľká upráva : 1.8.2014 😉

 

 


[viac]

 

Článok bol upravený 1.8.2014 a staré aplikácie boli nahradené novšími.

11.Aviary

Cover art

PicSay (Pro) – Jednotka v úprave fotiek bol editor, ktorý som používal niekedy.Teraz používam na úpravu fotiek aplikáciu Aviary,Fotor ale aj Pixel Express. Aviary je jednoduchá aplikácia na jednoduchú úpravu fotografií, ktorá dokáže samozrejme rôzne efekty,rámčeky,orezy,zaostrenia,kontrast a pod., ale aj rôzne iné veci.Vyskúšať si môžete aj Fotor či Pixel Express,každému sadne niečo iné.

Photo Editor von Aviary
Photo Editor von Aviary
Developer: Aviary, Inc.
Price: Free+
Pixlr
Pixlr
Developer: Inmagine Lab
Price: Free+

12.Poweramp

Cover artAk sa povie poweramp, myslím že väčšina z Vás vie čo to je,ide o najlepší prehrávač hudby pre Android. Môžete si na ňom nastaviť čokoľvek, ekvalizér, 200 rôznych tém a podobne.Tento prehrávač si musíte po 15 dňoch zakúpiť, ale kúpa sa určite oplatí.

Poweramp
Poweramp
Developer: Max MP
Price: Free

13.MX Player

Cover artMX Player je najlepším prehrávačom pre Android,podporuje aj IPTV a používa hardwarové ale aj softwarové dekódovanie,titulky do filmov si jednoducho môžete nastaviť, doladiť a pod. MX Player má dve verzie-jedna je zadarmo s reklamami a druhá bez reklám je platená.

MX Player
MX Player
MX Player Pro
MX Player Pro

14.Quick Timetable

Cover art

Ak ste žiakom ZŠ alebo SŠ,prípadne VŠ, určite potrebujete mať rozvrh stále so sebou.Aplikácia Quick Timetable je skvelým rozvrhom vo vašom mobile,najmä minimalistickým widgetom pri ktorom stále viete akú hodinu práve mate.

 

Stundenplan
Stundenplan
Developer: IDAL MEDIA
Price: Free

15.PushBullet

Cover artPushBullet je užitočná aplikácia cez ktorú budete vždy informovaný notifikáciami zo smartfónu na notebooku.Ak pri sebe nemáte mobil, ale iba notebook a príde Vám správa,upozornenie, všetko sa Vám zobrazí na notebooku. Je užitočná aj pri situácii, ak si potrebujete poslať fotku z mobilu alebo poznámku do počítača.Presne na takéto a podobné chvíle je tu aplikácia PushBullet.

Pushbullet: SMS on PC and more
Pushbullet: SMS on PC and more
Developer: Pushbullet
Price: Free+

16.ShareIt

Cover artTáto aplikácia z dielne Lenova je u mňa posledný čas často používaná, pretože dokáže posielať súbory medzi dvoma zariadeniami neuveriteľne rýchlo.Posiela ich vďaka vytvoreniu hotspotu dokiaľ sa súbory nepošlú. Je to neskutočná rýchlosť oproti bluetooth ale aj wifi directu.

 

17.My Backup

Cover art

Táto aplikácia slúžiaca na zálohu kontaktov,smsok a všetkého potrebného by Vám nemala chýbať vo Vašom smartfóne, pretože ak sa vám narýchlo pokazí, je to najrýchlejšia voľba zálohy a obnovy.

 

 

My Backup
My Backup
Developer: Rerware, LLC
Price: Free+

18.TV program – Tiviko

Cover artTelevízny program Tiviko ponúka viac ako 900 kanálov z Európy a Indie,osobne som nenašiel jednu stanicu ktorá by mi chýbala.Takže už nebudete potrebovať žiadne zbytočné časopisy s programom.Nemusíte mať časopis vždy pri sebe,pretože TV program ma v sebe offline mode takže sa kedykoľvek aj bez internetu môžete pozrieť čo pôjde v telke následujúcich 7 dní.

TV Fernsehprogramm Tiviko
TV Fernsehprogramm Tiviko
Developer: TIVIKO, s.r.o.
Price: Free

19.TeamViewer

Cover art

TeamViewer je známy program s ktorým môžete ovládať svojim počítačom iný počítač. Cez túto aplikáciu môžete ovládať mobilom Váš počítač,ale aj počítač aj z druhého konca sveta 🙂

 

TeamViewer für Fernsteuerung
TeamViewer für Fernsteuerung
Developer: TeamViewer
Price: Free

20. Socialne siete

Aj sociálne siete majú dobré aplikácie, najmä snapchat.

Snapchat
Snapchat
Developer: Snap Inc
Price: Free+
Facebook
Facebook
Developer: Facebook
Price: Free+
Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free+

Alebo aplikácie s ktorými môžete volať a písať cez internet

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
Snapchat
Snapchat
Developer: Snap Inc
Price: Free+

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset