Android

PicSay (Pro) – Jednotka v úprave fotiek

PicSay (Pro) – Je výborná Android aplikácia na úpravu fotiek, opravu, či pridávanie smajlíkov, alebo textových bubliniek.

PicSay Pro - Photo Editor

[viac]

Aplikácia je veľmi bohatá na výber efektov, takže si môžte upraviť svoju fotografiu a nechýbajú ani základné veci ako odstránenie červených očí, orezávanie a všetko čo potrebujete.


Nechýbajú tu ani zábavné doplnky ako bujaré účesy, smajlíky, brady atd. viď obrázok, a textové bublinky v tvare bublín, obláčikov, štvorcov atď.

 

 

 

 

Celkovo je PicSay perfektný program na úpravu fotiek, ktorý si jednoznačne odporúčam stiahnuť alebo kúpiť kedže obsahuje 2 verzie, jedna je zdarma no neumožňuje ukladať obrázky v normálnej kvalite a ta druhá je platená a dovoľuje oveľa viac funkcií.

PicSay - Photo Editor
PicSay - Photo Editor
Developer: Shinycore
Price: Free
The app was not found in the store. 🙁

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset