Android Android hry iOS

WWE 2K – Wrestling už aj na Android a iOS

Ak poznáte najznámejší wrestling WWE,tak určite viete, že všetky ich wrestlingové hry sú iba na konzoly. Konečne prišla prvá mobilná verzia pre Android a iOS.

Wrestling pre Android
Wrestling pre Android

Pred vydaním tejto hry na Obchod Play bolo pár hier s WWE. Ale žiadna, v ktorej by sa zapasilo, iba hra s kartičkami alebo v mortal kombatovom prevedení. Ako fanúšik WWE hier som hral väčšinu wrestlingových titulov na PS2, PSP a Xboxe. Preto to môžem porovnať s ostatnými hrami.

Vytváranie postáv Wrestling
Nechýba ani vytváranie hráčov.

Hrá WWE 2K pre Android a iOS je prispôsobená na dotykové ovládanie a tým je to trošku jednoduché. Radšej by som ocenil tlačítka na obrazovke. Nečakajte rôzne druhy zápasov ako ste možno zvyknutý.


V základe nájdete iba kariérny mód,obyčajný zápas,multiplayer a tréning. Obyčajný zápas sa ešte dá nastaviť na štandartný, v klietke a diskvalifikačný.

WWE 2K - screenshot
Nechýba kariérny mód aj s vlastným hráčom.

Nečakajte zápasy ako Royal Rumble, table a podobné. Ale zase môžete čakať široký výber hráčov. Nechýbajú mena ako John Cena, The Rock, Undertaker a podobné.

Hra stojí 8,93€, ale nemusíte sa báť nákupov v hre. Mne dosť chýbajú módy ako Royal Rumble, pretože hrať 100-krát obyčajný zápas asi nebude baviť nikoho.

WWE 2K
WWE 2K
Developer: 2K, Inc.
Price: 5,99 €

Odkaz na stiahnutie pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2