Android Android hry iOS

WWE 2K – Wrestling už aj na Android a iOS

Ak poznáte najznámejší wrestling WWE,tak určite viete, že všetky ich wrestlingové hry sú iba na konzoly. Konečne prišla prvá mobilná verzia pre Android a iOS.

Wrestling pre Android
Wrestling pre Android

Pred vydaním tejto hry na Obchod Play bolo pár hier s WWE. Ale žiadna, v ktorej by sa zapasilo, iba hra s kartičkami alebo v mortal kombatovom prevedení. Ako fanúšik WWE hier som hral väčšinu wrestlingových titulov na PS2, PSP a Xboxe. Preto to môžem porovnať s ostatnými hrami.

Vytváranie postáv Wrestling
Nechýba ani vytváranie hráčov.

Hrá WWE 2K pre Android a iOS je prispôsobená na dotykové ovládanie a tým je to trošku jednoduché. Radšej by som ocenil tlačítka na obrazovke. Nečakajte rôzne druhy zápasov ako ste možno zvyknutý.


V základe nájdete iba kariérny mód,obyčajný zápas,multiplayer a tréning. Obyčajný zápas sa ešte dá nastaviť na štandartný, v klietke a diskvalifikačný.

WWE 2K - screenshot
Nechýba kariérny mód aj s vlastným hráčom.

Nečakajte zápasy ako Royal Rumble, table a podobné. Ale zase môžete čakať široký výber hráčov. Nechýbajú mena ako John Cena, The Rock, Undertaker a podobné.

Hra stojí 8,93€, ale nemusíte sa báť nákupov v hre. Mne dosť chýbajú módy ako Royal Rumble, pretože hrať 100-krát obyčajný zápas asi nebude baviť nikoho.

WWE 2K
WWE 2K
Developer: 2K, Inc.
Price: 5,99 €

Odkaz na stiahnutie pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset