Android Android aplikácie

10 Aplikácii, vďaka ktorým bude váš smartfón múdrejší

Mám pre vás menši zoznám aplikácii ktoré spravia váš  android smartfón múdrejším

1. Aplikácie ktoré prispôsobia váš smartfon vášmu času

Jednou z vlastností, pre ktorú je pre mňa Android najlepším operačným systémom, je jeho otvorenosť a rozsiahlosť. Teda najmä to, že umožňuje si nastaviť všetko na mieru. Pomocou aplikácie Tasker si môžete zvoliť podmienku (čas, pripojenie, status, aktivačnú aplikáciu a pod.) a následne jej dôsledok (otvor aplikáciu, vypni zvuky, otoč obrazovku, upozorni, zapni hudbu a pod.).


 

Tasker
Tasker
Developer: joaomgcd
Price: 3,59 €

 

2. SmartTool

S aplikáciou môžete jednoducho zmerať dĺžku, uhol, sklon, vzdialenosť, výšku, smer, hluk, vibrácie alebo polohu. Nechýba ani detektor kovu či kompas.celkovo ponúka 14 šikovných nástrojov do vášho smartfónu.

Smart Tools - Werkzeugkasten
Smart Tools - Werkzeugkasten
Developer: Smart Tools co.
Price: 4,50 €

3. QRDroid

Určite ste sa niekedy stretli s QR kodom,je to kod ktorým môžete vygenerovať Text,Odkaz,Telefon číslo atd. a stači mať stiahnutúaplikáciu a to QR Droid,vďaka ktorej možete tieto kody prečitať.

 

QR Droid Code Scanner
QR Droid Code Scanner
Developer: DroidLa
Price: Free

4.Prehľad aplikácií na volanie zadarmo cez wifi

logo-appAk máte “chytrý telefón” a dostupné pripojenie k internetu, či už cez operátora či wifi, prečo toho nevyužiť a neušetriť nejakú tú korunu za volania na našom “špecifickom trhu”, ktorý je značne predražený (aj keď operátori tvrdia, že vlastne nie je) .

 

The app was not found in the store. 🙁
Skype
Skype
Developer: Skype
Price: Free
Rakuten Viber Messenger
Rakuten Viber Messenger
Developer: Viber Media
Price: Free

5.AutomateIt

logo-appPotrebujete napríklad naučiť telefón, aby po prichádzajúce milostné SMS od Vašej priateľky odoslal preddefinovanú správu? Po klesnutí úrovne batérie vypol všetky žrútmi batérie? Po spustení prehliadača zapol automatickú rotáciu displeja? Táto šikovná aplikácia toho vie ešte ďaleko viac.

[app]AutomateIt.mainPackage[/app] [app]AutomateItPro.mainPackage[/app]

6.Sleep as an Droid

Česká Sleep As An Droid je perfektná aplikácia,neobsahuje len info o tom ako ste spali,čo ste v noci kričali zo sna,ale aj  veľmi inteligentnýbudík.

 

[app]com.urbandroid.sleep&hl=sk[/app]

 

7.Google Sky Map – Hviezdarium vo vašom mobile

Chcete ohúriť priateľku alebo priateľa svojimi vedomosťami o vesmíre počas večernej romantickej prechádzky pod oblohou? :) Alebo len máte záujem vedieť, na aké planéty a súhvezdia sa práve pozeráte? S Android aplikáciou Google Sky Map môžete objavovať nočnú oblohu len jednoduchým otočením telefónu smerom s oblohe.

[app]com.google.android.stardroid&hl=sk[/app]

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset