Android Android hry iOS Recenzie

SongPop – Skvelá hra na poznanie skladby

Po tom ako som dlhšie hrával Draw Something, hľadal som podobnú hru. Preto som si stiahol ďalšiu hru, veľmi podobnú, len nie je o kresli ale o hudbe, viacerých štýloch. Tvojou úlohou je rozpoznať čo najrýchlejšie akú hru počúvaš.

SongPop bude baviť asi každého, nehovorím to len ja, hodnotenia a recenzie tejto hry na GooglePlay a AppStore sú skoro vždy 5*. Aký je teda princíp hry ? Ide o hru podobnú Draw Something, čiže zasa niečo hádaš. Tentokrát nejde o kreslenie ale o muziku.


Ste odborník na hudbu ? SongPop to otestuje

Ide o hru v ktorej hádaš čo práve počúvaš, z rôznych druhov muziky či už je to Dance, Rock, Hard Rock, Love Song, dnešné hity ale aj 80 aj 90 roky a rôzne iné. Hra sa dá hrať prepojením cez Facebook účet ale samozrejme aj klasicky pomocou emailovej registrácie. Ja odporúčam email, pretože notifikácie dostaneš v Android zariadeniach a iOS zariadeniach a nie cez Facebook upozornenia. To môže byť pre niekoho otravne.

image

Na SongPop potrebuješ trošku reflexov ale aj trošku poznania, akej muziky počúvaš. Ide o hádanie z druhov ako som spomínal vyššie. Zvolíš si zo 4 druhov hudby napr. Dance, Rock, Rap a jednu za mince ako napr. zvučky seriálov, zvuky filmov. Po tom ako si vyberieš, máš 5 ukážok,čiže uvediem napr. keď som si vybral Today Hits, išla prvá ukážka, pesnička od Gym Class Heroes – Stereo Hearts, a na vyber boli 4 možnosti aká je to skladba vid. obrázok

imageimage

image

Po tom ako po 5 výberoch správnych/nesprávnych vyberieš skladbu alebo autora, ťa čaká výsledok s bodmi, kto ma viac bodov vyhráva. A tak to ide dookola, vyzerá to ako stereotyp, ktorý ťa po par dňoch prejde. No nemusí  to tak byť, pretože hudba sa časom mení a ty si za to že vyhrávaš dostávaš mince, za ktoré otváraš nove štýly hudby a iné.

SongPop je skvelá hra, ktorú som začal hrať častejšie ako Draw Something, neviem či to je tým že obsahuje sem tam skvelú hudbu alebo tým že je pri nej viac používania reflexov. Myslím, ale že stojí za vyskúšanie. je dostupná zdarma pre Android alebo iOS zariadení.

SongPop
SongPop
Developer: FreshPlanet
Price: Free+

The app was not found in the store. 🙁

iOS – FREE verzia

iOS – Platená verzia

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset