Android Android hry iOS Recenzie

SongPop – Skvelá hra na poznanie skladby

Po tom čo má začalo baviť Draw Something,som si stiahol ďalšiu hru,skoro podobnú,len to nieje o kresli ale o hudbe,viacerých štýloch.Takže nehádate čo vás kamarát nakreslil ale akú hudbu práve počúvate…

 

[viac]

SongPop bude baviť asi každého,nehovorím to len ja ,hodnotenia a recenzie tejto hry na GooglePlay a AppStore sú skoro vždy 5*.Takže čo je to vlastne za hru ? Ide o hru podobnú Draw Something,čiže zasa niečo hádate.Tentokrát nejde o kreslenie ale o muziku.


SongPop

Ide o hru v ktorej hádate čo práve počúvate,z rôznych druhov muziky či už je to Dance,Rock,Hard Rock,Love Song,Today Hits ale aj 80 aj 90 roky,a rôzne iné.Hra sa da hrať spojením cez Facebook účet ale aj cez email ale odporúčam email,pretože miesto notifikácii v android zariadeniach a iOS ,vám pošle notifikáciu cez Facebook,čo je niekedy aj otravne,ale dá sa to aj vypnúť takisto aj príspevky ktoré za vás pridáva.

image

Na SongPop potrebujete trošku reflexov ale aj trošku poznania akej muziky počúvate.Ide o hádanie z druhov ako som spomínal vyššie.Číže si vyberiete z 4 druhov muziku – napr. Dance,Rock,Rap a jednu za mince ako napr. zvučky serialov,zvuky filmov a iné.Po tom ako si vyberiete,máte 5 ukážok,ciže uvediem napr. keď som si vybral Today Hits ,išla prvá ukážka,pesnička od Gym Class Heroes – Stereo Hearts,a na vyber boli 4 možnosti aká je to skladba vid. obrázok

imageimage

image

Po tom ako po 5 výberoch správnych/nesprávnych vyberiete skladbu alebo autora,vás čaká výsledok s bodmi,kto ma viac bodov vyhráva.A tak to ide ďalej a ďalej,vyzerá to ako stereotyp ktorý vás po par dňoch prejde,ale nieje to tak muzika sa časom mení,a vy si za to že vyhrávate dostávate cointy,za ktoré otvárate nove štýly hudby,a iné.

SongPop,je skvelá hra ktorú som začal hrať častejšie ako Draw Something,neviem či to je tým že obsahuje sem tam skvelú muziku,alebo tým že je pri nej viac používania reflexov,ale prosto je to hra ktorú treba mať v Android alebo iOS zariadení.

SongPop
SongPop
Developer: FreshPlanet
Price: Free+

The app was not found in the store. 🙁

iOS – FREE verzia

iOS – Platená verzia

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

ReklamaSmartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi A1

Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

E-shop s teniskami
Footshop logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset