Android Android hry Android hry iOS Recenzie

Draw Something – Začnite kresliť a zdokonalovať sa v angličtine !

Odkedy mám nový tablet,začalo ma baviť kreslenie,a tak som si stiahol mnoho aplikácií a hier týkajúcich sa kreslenia,a tak som narazil aj na perfektnú hru Draw Something.V ktorej si nielen zakreslite ale aj zdokonalíte v angličtine,narážam nato že v hre musíte používať niekedy aj slovník,aby ste vedeli čo kamarat nakreslil  😉

[viac]

Najprv chcem podotknúť že hru nemá význam hrať na malom zariadení,pretože je to skôr trápenie ako kreslenie,ale stačí trošku väčší a v pohode sa dá.Hra sa bez internetu hrať nedá,čo je jasne,kedže ide o multiplayerovu hru.Takže ju môžete hrať iba s niekym,kedže hrá ponúka connect cez facebook,tak si myslím že to každý využije,kedže máte zato aj 100 bodov zdarma.

image


V hre ide o niečo podobné ako obesenec,čiže hladáte slova,ale nie slova ale máte nakreslený obrázok od kamaráta,a máte vybrať zo slov čo to je,samozrejme tam nieje celá abeceda,ale 10 písmen,z ktorých mate vybrať čo to je.Po tom ako odpoviete správne/nesprávne ste na ráde vy,vyberiete si z troch slov,ktoré maju počet minci.Slová hovoria o kresbách,číže si napr. vyberiete Android ,ktorý má dva mince a začnete kresliť android panáčika ako na fotke ja kamarátovi.
image

Ak kamarát uhádne dostane mince,za ktoré si môžete časom kúpiť rôzne farby.Ale kúpiť si môžete aj bomby,ale tie si musíte kúpiť peniazmi,slúžia na zmenšenie počtu pismenok,v hadání a lepšie uhádnutie.

Hra je veľmi perfektná a skvelá lebo pri tejto hre sa nikdy neunudíte, kedže stále sú tam slová ktoré ešte nepoznáte, takže sa niekedy musíte pozrieť do slovníka (Google), tak sa môžete naučiť aj niektoré slová z angličtiny ktoré ešte neovládaťe. Hra sa nielen že dá hrať s facebookovimi priateľmi ale aj s niekym koho vôbec nepoznáte. Samozrejme nechýba možnosť vyjadrenia sa ku kresbe. Skvelé že má vždy upozorňuje že dostanem novú kresbu, ale dá sa to aj vypnúť.
image

image

Takže celkovo hru veľmi odporúčam ;-), len čím väčší displej, tým lepšie. 😉

 

Verzie sú dve zdarma s reklamami a platená bez reklám.

Draw Something by OMGPOP
Draw Something by OMGPOP
Developer: Zynga
Price: 2,99 €
Draw Something Classic
Draw Something Classic
Developer: Zynga
Price: Free

Stiahnuť pre iOS – Zdarma

Stiahnuť pre iOS – Platené

Ak by ste si chceli so mnou zahrať ,pri novej hre zadajte email : michael.subak@gmail.com

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset