Android Android aplikácie

HiddenEye – Odfotografujte si toho kto sa vám chce dostať do telefonu

Stáva sa vám že máte heslo a niekto sa vám chce dostať do mobilu a chcete vedieť kto to je ? Práve nato tu je aplikácia HiddenEye,ktorá si sfotí každý zlý pokus o zadanie pokusu,samozrejme len ak máte na mobile alebo tablete prednú kameru.

 

[viac]

Aplikácia Hidden Eye má ľahkí princíp. Ak máte nastavenú kombináciu alebo pin,a niekto ho zadá nesprávne, aplikácia zaznamená tento neúspešný pokus a prednou kamerou odfotí ,,votrelca”. Nastaviť môžete aj zobrazenie upozornenia v notifikačnej lište ale aj zobrazenie fotografií,po tom čo sa správne prihlasíte. Po troch neúspešných pokusoch môžete zapnúť alarm, ktorý zvonením upozorní okolie(mne to nejak nešlo išlo mi jedine zvuk zvonenia ale nie po 3 ale po 10).Snímky nájdete aj v galérií  takže ak máte nainštalovaný Dropbox a zapnutú funkciu automatického uploadu fotografií, potom sa budú vytvorené snímky automaticky synchronizovať aj s týmto cloudovým úložiskom.


Hidden Eye - screenshot

Aplikáciu mám už 6 dní a za ten čas sa mi do mobilu nikto neočakávaný nedostal 😀 ale urobilo mi to približne 30 fotiek za 6 dni,a z nich som tak na 15 poriadne sfotený,pretože predná kamera nemá blesk takže v noci a v pod. situáciach to nieje moc učínne,ale celkovo je to perfektná aplikácia,ktorá veľa nezaberá.

Hidden Eye - screenshot

Aplikácia ma dve verzie jedna a to FREE takže normálne funkcie ,a ta druhá je platená a stoji práve 1,14€,čo je za takúto aplikáciu myslím si že dosť.Platená verzia obsahuje :

-Lepší design
-nové možnosti ovládania pri prezeraní fotografií
-možnosť poslať fotografie na e-mailovú adresu
-lokalizacia fotky
-nastavenie zvonenia pre alarm
a bez reklám samozrejme

HiddenEye Plus
HiddenEye Plus
Price: 0,99 €

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset