Android Recenzie Tablety

Recenzia – Lenovo Tab S6000L

Lenovo Tab S6000L je 10 palcový, štvorjadrový tablet. Slúži na všetko surfovanie, hranie hier, pozeranie videí a čítanie elektronických kníh.

Dizajn

Veľmi štíhly tablet s váhou 500g. Dobre spracovaný všetky tlačidlá sú na správnom mieste, aj reproduktory ktoré sú pri plnej hlasitosti veľmi hlasné čo je dobre. Na hornej strane je tlačidlo na vypnutie, vstup pre sluchátka a mikrofón.Na ľavej strane je nastavenie hlasitosti, mini USB ktorým sa tablet nábija, a vstup pre Micro SD kartu. Čo sa týka nabíjania a hrania je to v pohode. Takže dizajn môžem len pochváliť.

image


Výkon

Štvorjadrový procesor každý s taktom 1.2Ghz od Mediateku. Nestretol som sa ani s jedným za-seknutím, multitasking zvláda veľmi dobre. Zvláda všetky výkonné hry otestoval som Real Racing 3, Gta 3, Medal Combat 4 všetko zvláda skvelé bez pádov a sekaní. 1GB pamäti RAM nemá problémy s viacerými aplikáciami. Vnútorná pamäť je 16GB a použiteľných je 12,8.

Predná kamera

imageV podstate obyčajná 0,3mpx kamera, ktorá slúži na videohovory ako na fotenie. Na ukážke fotka Samsung Galaxy Note 2 fotena web kamerou tabletu.

Batéria

Výdrž batérie je skutočne veľmi dobrá, po rozbalení v 55% sa vybil na 15% až o 5 hodín.Aj keď pri používaní sa dlhšie nabíja takže plne sa nabil až po 6 hodinách.Po 5 hodinách bol na 59% cez noc pri nepoužívaný 10 hodinách sa vybil iba o 4%.Potom bol na 15% po 4 hodinách.Takže výdrž by som  pri používaní zhrnul na 7-9 hodín záleží čo na ňom robíte.

Android

Android je vo verzii 4.2.2, čo je Jelly Bean. Lenovo launcher je dobre spravený, základné aplikácie niesu síce nejako použiteľné ale niektoré sú ako GameTitanium, kde nájdete niektoré známe hry zadarmo, záloha a obnova, online televízie z rôznych krajín, lenovo šetrič batérie a rôzne iné a samozrejme všetky Google a Android aplikácie, ale aj plne verzie niektorých platených aplikácií.

Screenshot_2014-01-31-23-43-25

Celkové zhrnutie

Po mesiaci môžem povedať že je to skvelý tablet pre všetky účely či už surfovanie, hranie hier,pozeranie videí a čítanie elektronických kníh.

Balenie

Tablet, nabíjačka, návody.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset