IT Recenzie

Prestigio PBSP1 – Malý reproduktor s dlhou vydržou a NFC

ReprakPrvaCelým názvom Prestigio Bluetooth Wireless Speaker PBSP1 alebo Prestigio PBSP1 je malý reproduktor v štýle lopty,ktorý ponuka pripojenie cez NFC a Bluetooth.

 

[viac]

DSC_8643Reproduktor v štýle lopty možno očarí dizajnom a funkciami ale sklame pri vysokej hlasitosti hudby.Dizajn je v plastovom spracovaní s kovovým logom pri výstupe je pekný.Na hornej strane sa nachádza tlačidlo vypnutia a zapnutia(výber prehrávanie cez bluetooth alebo aux podľa stisku),preskočenie naspäť a ďalej a stopnutie pesničky,mikrofón(ktorý teda podľa mňa vôbec nieje potrebný),AUX(audio kabel),a nabíjací vstup.


ReprakDruha

A samozrejme ešte navrchu NFC čip,ktorý si myslím je trošku zbytočný pretože keď sa cez NFC raz pripojíte sparuje vás cez bluetooth,tak stačí len zapnúť bluetooth a pripojiť sa,alebo môžete stále prikladať smartfon s NFC k reproduktoru ale to som nerobil. Ďalšou zbytočnosťou je u mňa mikrofón ktorý je na volanie,ale neviem či by vám bolo prijemne aby váš hovor bol v reproduktory a mikrofón nieje dobrý.

Čo sa týka batérie ta je s výdržou prekvapivo dobré,pri bluetooth pripojení 5 hodín a 45 minút prvý deň niekedy aj 6 a pol hodiny.Nabíja sa hodinu a pol cez micro usb kábel.Keď som ho dva týždne nepoužíval stále dokázal hrať.A prejdime na to najpodstatnejšie a to je zvuk.Je postačujúci pre izbu alebo väčšiu miestnosť,síce kvalitou zvuku nevyniká ale prehráva bassy celkom dobré.No pri najväčšom zvuku je zvuk trošku nepohodlný,a keď je pesnička plná bassov trošku aj “skáče”.Zhrnul by som to na malý izbový reproduktor ktorý si môžete zobrať kdekoľvek,ktorý síce nemá najkvalitnejší zvuk ale môžete s nim aj telefonovať a spojiť cez NFC.

ReprakTri

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset