IT Zaujímavosti

Sledujte, kto si vás vymazal na Facebooku

Určíte ste sa stretli s tým, že si vás niekto vymazal na Facebooku. Facebook to nikdy oficiálne neukazoval. Ukážem vám, spôsob ako byť o tom stále informovaný.

 

 


[viac]

Who Deleted Me on Facebook je o doplnok pre prehliadače Firefox, Chrome a Operu. Ktorý vám na Facebooku okrem žiadosti o priateľstvo,správ,a notifikácií zobrazí aj jednu novú ikonku na facebooku . Táto ikonka ukazuje, ak si vás niekto z priateľov vymazal alebo de-aktivoval, či vymazal facebook. Po kliknutí na ikonku vás presmeruje na stránku, kde vám ukáže vymazaných a nových priateľov.

Takto to vyzerá u mňa
Takto to vyzerá u mňa

Tento doplnok si môžete jednoducho stiahnuť po prejdení na oficiálnu stránku, kde váš prehliadač automaticky rozpozná a stiahne vám doplnok pre váš prehliadač, následne sa už len prihlásite do aplikácie.

Aplikácia bohužiaľ 12. júla skončila,pretože Facebook ju zablokoval.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset