IT Zaujímavosti

Sledujte, kto si vás vymazal na Facebooku

Určíte ste sa stretli s tým, že si vás niekto vymazal na Facebooku. Facebook to nikdy oficiálne neukazoval. Ukážem vám, spôsob ako byť o tom stále informovaný.

 

 


[viac]

Who Deleted Me on Facebook je o doplnok pre prehliadače Firefox, Chrome a Operu. Ktorý vám na Facebooku okrem žiadosti o priateľstvo,správ,a notifikácií zobrazí aj jednu novú ikonku na facebooku . Táto ikonka ukazuje, ak si vás niekto z priateľov vymazal alebo de-aktivoval, či vymazal facebook. Po kliknutí na ikonku vás presmeruje na stránku, kde vám ukáže vymazaných a nových priateľov.

Takto to vyzerá u mňa
Takto to vyzerá u mňa

Tento doplnok si môžete jednoducho stiahnuť po prejdení na oficiálnu stránku, kde váš prehliadač automaticky rozpozná a stiahne vám doplnok pre váš prehliadač, následne sa už len prihlásite do aplikácie.

Aplikácia bohužiaľ 12. júla skončila,pretože Facebook ju zablokoval.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2