Android Android aplikácie iOS Zaujímavosti

One Second Everyday – Jedna sekunda z každého dňa

Predstavte si, že z každého dňa si spravíte jednu sekundu videa. Znie to možno čudne, no to čo Vám vznikne po roku je veľmi zaujímavé. Aplikácia One Second Everyday, ktorú používam od marca 2013 je zaujímavá aplikácia pre Android a iOS, ktorú by som Vám odporúčal si vyskúšať.

Jedna sekunda z každého dňa

Možno ste videli videá, ako sa ľudia zmenili po rokoch, alebo ako sa niečo časom mení. S aplikáciou One Second Everyday si môžete natočiť 1 až 1,5 sekundové video každý deň, či už selfie, alebo niečo zaujímavé z dňa. Za mesiac môžete mať 29 až 31 sekundové video, za rok bude mať video 6 minút. Možno to znie zvláštne, no je to veľmi zaujímavé. Hlavné po roku to vyzerá neskutočné, môžete si pripomenúť cely rok 365 sekundami, alebo ak budete aplikáciu používať 10 rokov tak video bude mať jednu hodinu.

One Second Everyday

Aplikácia je jednoduchá, každý deň si môžete nastaviť pripomienku, či už ráno, poobede alebo večer. Aplikácia Vám vždy pripomenie, aby ste si natočili video dňa. Potom video vložíte do aplikácie, ak je video dlhšie než sekundu zvolíte si sekundový úsek videa. Videá sa vám môžu automaticky zálohovať na Google úložisko. Aplikácia Vám poskladá z každého dňa video a spraví z nej jedno video z úseku akého si zvolíte. Nenatočili ste v jeden deň video ? Nevadí môžete pridať fotku.


Ukážka videa od Cesara Kuriyama, ktorý túto aplikáciu vymyslel.

Dá sa povedať, že táto aplikácia mi zmenila život, kedže si v neskoršom veku chcem pozrieť čo som robil, preto sa snažím každý deň robiť niečo užitočné. Aplikácia je dostupná na Android a iOS. Pre Android je zadarmo na 30 dní, ak sa Vám aplikácia zapáči tak si ju môžete zakúpiť za 1€ navždy. Myslím, že je to užitočná investícia.

1 Second Everyday: Video Diary
1 Second Everyday: Video Diary
Developer: 1SE
Price: Free+
‎1 Second Everyday: Video Diary
‎1 Second Everyday: Video Diary
Developer: 1SE
Price: Free+

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset