Android Android aplikácie

Sleep Talk Recorder – Nahrávajte vaše výkriky zo snov

,,Až 50% deti a najmenej 5% dospelých kričia zo sna” ste jedným z nich ? Táto skvelá aplikácia slúži na nahrávanie toho čo kričíte zo sna,ja ju používam už dosť dlho,a za ten čas som si vypočul dosť rôznych viet čo som kričal zo sna.

 

[viac]

Aplikácia slúži hlavne na nahrávanie hovorenia zo sna,číže sníma senzitivitu hlasitosť.Okrem toho pred nahrávaním si môžete nastaviť za koľko minúť ma nahrávať senzitivitu a filter vymazávania slabých nahrávok.Po nahraní si môžete vypočuť každú jednu nahrávku a uložiť si ju do obľúbených.


Potom si ju môžete zdieľať – emailom,facebook a dokonca aj na twitter.A potom tu je ešte jedno zdieľanie a to je na toplist aplikácie ktorý si môžete pozrieť tu.Ide o nahrávky od ľudí používajúcich túto aplikáciu kde nájdete nielen hovorenia zo snov ale aj prdy zo snov 😀

Táto aplikácia je zadarmo,a samozrejme ako každá zdarma ma niečo v sebe táto má samozrejme ako skoro každá reklamy v aplikácii,čo mi osobne veľmi nevadí.Kto by si chcel zaplatiť za verziu – bez reklám,záznam v 16bit 16kHz zvuku HiFi,podporuje nahrávanie na pozadí.Tak ta stojí 0,99€

Sleep Talk Recorder
Sleep Talk Recorder
Developer: THESTR
Price: Free

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset