Android Android aplikácie

Sleep Talk Recorder – Nahrávajte vaše výkriky zo snov

,,Až 50% deti a najmenej 5% dospelých kričia zo sna” ste jedným z nich ? Táto skvelá aplikácia slúži na nahrávanie toho čo kričíte zo sna,ja ju používam už dosť dlho,a za ten čas som si vypočul dosť rôznych viet čo som kričal zo sna.

 

[viac]

Aplikácia slúži hlavne na nahrávanie hovorenia zo sna,číže sníma senzitivitu hlasitosť.Okrem toho pred nahrávaním si môžete nastaviť za koľko minúť ma nahrávať senzitivitu a filter vymazávania slabých nahrávok.Po nahraní si môžete vypočuť každú jednu nahrávku a uložiť si ju do obľúbených.


Potom si ju môžete zdieľať – emailom,facebook a dokonca aj na twitter.A potom tu je ešte jedno zdieľanie a to je na toplist aplikácie ktorý si môžete pozrieť tu.Ide o nahrávky od ľudí používajúcich túto aplikáciu kde nájdete nielen hovorenia zo snov ale aj prdy zo snov 😀

Táto aplikácia je zadarmo,a samozrejme ako každá zdarma ma niečo v sebe táto má samozrejme ako skoro každá reklamy v aplikácii,čo mi osobne veľmi nevadí.Kto by si chcel zaplatiť za verziu – bez reklám,záznam v 16bit 16kHz zvuku HiFi,podporuje nahrávanie na pozadí.Tak ta stojí 0,99€

Sleep Talk Recorder
Sleep Talk Recorder
Developer: THESTR
Price: Free

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2