Android Android hry Zaujímavosti

GTA:San Andreas od dnes aj pre Android !

Grand Theft Auto: San AndreasMinule som písal že GTA:San Andreas bolo oficiálne potvrdene a príde na Android,iOS,Windows phone aj amazon kindle.Dátum nebol určený ale iOS verzia vyšla 12.12 a dneska sme sa konečne dočkali aj android verzie!

GtaSanAndreasAndroid

 


UPDATE : Plná recenzia

[viac]

GTA: San Andreas bola asi najslávnejšia séria Grand Theft Auto pokiaľ nevyšlo GTA 5.San Andreas vyšlo v roku 2005 najprv iba pre PlayStation 2 ,neskôr aj PC verzia a xbox.Hlavnou postavou je tu Carl “CJ” Johnson a hra vystihuje rok 1992 kedy sa CJ vracia do San Andreas.Je zbytočne o tom písať kedže si myslím že hru každý ju pozná.

GtaSanAndreasAndroid2

Hra vyšla najprv pre iOS,a dneska 19.12 pre Android.No nevyšla tak ako malá,vyšla ako predchádzajúci port Vice City.Najprv bola dostupná len pre tie najlepšie high-endy(S4,Note3,HTC One a pod.),potom ľudom si kúpili hru sprevádzali pády hry,nespustenie hry pre nezakúpenie hry a rôzne problémy.Paradoxom je že ty ktorý si hru stiahli už ju hrajú.Takže pred tým ako si hru kúpite radšej si pozrite recenzie na obchod play.GTA San Andreas Android

Ja som musel zvoliť tu druhu možnosť kedže pre môj Note 2 nebola kompatibilná.Hra je dobre naportovana,ovláda sa celkom dobre aj keď niekedy by som bol radšej keby sa dali niektoré tlačidla zväčšiť pretože pre Note 2 je trochu malo.Nastavenie si môžete zvoliť aké chcete,buď zvolíte riadenie virtual padom alebo šipkami doľava a doprava.Grafika je na rôznej úrovni ak chcete horšiu tak nieje veľmi kvalitná ak chcete lepšiu môžete si nastaviť vizuálne efekty,tiene a odrazy auta(ako auto ma vyzerať) a rôzne iné,podľa toho čo vaše zariadenie utiahne.

GtaSanAndreasAndroid4

Samozrejme môžete si upraviť aj iné rôzne veci ako je pozícia tlačidiel,senzitivita dotknutia,zaľudnenosť a rôzne iné.PC verzia má 4GB ,Android verzia má 2,4GB a iOS 1,7GB. Jednoduché menu ktoré bolo na pc verzii spravené šipkami a myškou,nahradilo zaujímavé menu ktoré si všimnete u kaderníka,fastfoode,obchodu s oblečením ale aj v pár misiách.Hra podľa mňa ponúka najlepšie radia zo všetkých sérií.Jedine čo je trošku náročnejšie je strieľanie aj keď sa da vybrať aj free aim,je to podľa mňa trošku nedomyslene,ale nato si musím zvyknúť,kedže je to port.

GtaSanAndreasAndroid3

Hra stoji pre android 5,99€.Aj keď nevyšla pravé najlepšie,je to veľká hra ktorej port bude veľmi slávny aj keď už je.Dúfam že čoskoro už bude optimalizovaná pre každé zariadenie.Je to hra ktorá z môjho mobilu asi nikdy neodíde.

Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas
Developer: Rockstar Games
Price: To be announced

Stiahnuť pre iOS

UPDATE : 20.12.2013 pridaná recenzia

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset