Recenzie

DoodleGod – Zahrajte sa na boha

DoodleGod je v celku veľmi dobrá hra na android zariadenia v ktorej sa hráte na ,,boha".

DoodleGod je v celku veľmi dobrá logicka hra na android zariadenia v ktorej sa hráte na ,,boha”.Ak vám Biblia nieje známa tak mi dovoľte vás posunúť na časť zvanú Genesis. Podľa tejto knihy Boh stvoril všetko čo vidíme – zem, oblohu, vodu, mesiac a slnko iba za 6 dní. Teraz je rad na vás. Dokážete postaviť celý svet a všetko čo o ňom vieme z ničoho? Doodle God je malá unikátna hra ktorá je celá o vytváraní základných prvkov zeme a je uplne odlišná od hier ktoré sme doposiaľ hrali.  V hre vytvárate svoj vlastný svet kombináciou rôznych elementov, na začiatok je to oheň, voda, vzduch a zem.

[viac]

Na začiatku hry vám sú predstavené 4 základné prvky. Vašou úlohou je spojiť tieto prvky takým spôsobom, že vytvoria nové prvky. Napríklad spojenie vody a vzduchu vytvorí paru. Spojenie ohňa a zeme vytvorí lávu. Každý z nových prvkov je možné spojiť už s existujúcimi prvkami pre vytvorenie nových prvkov. Spolu ich je až 248 takže máte čo objavováť.


.

Postupne sa prepracujete kombináciou na rôzne zaujímavé kombinácie, ako človek a alkohol tvoria alkoholika a podobneK dispozícii máte nápovedu, samozrejme, nie je zadarmo a stojí vás energiu. Kombináciou prvkov sa môžete postupne vypracovať k vyšším úrovniam, ktorých je platenej verzii až 10.

doodlegod6doodlegod5doodlegod4doodlegod3doodlegod2doodlegod1Doodle God logo

Hra Doodle God je v Google Play hneď v niekoľkých hrateľných verziách. Verzia free poskytuje obmedzenú „adventúru“, ktorá má v pomerne rýchly, ale krátky priebeh. Vo verzii F2P – free to play, je to na začiatok 4 úrovne a bonus. Obmedzením tejto verzie je, že rýchlo prídete o energiu, a tak musíte čakať 4 hodinky, pokiaľ vám Boh energiu doplní, a vy máte možnosť si vybrať z troch, zatajených, možností koľko…Energiu si môžete aj dokúpiť…

Nakoniec je to plná verzia hry, bez obmedzení…

Hra Doodle God je veľmi zaujímavou a plnohodnotnou hrou, kde si vyskúšate svoju logiku a naozaj sa pri nej prebavíte. V konečnom dôsledku vytvoríte svoj vlastný svet, ktorý môžete napríklad zničiť, keď sa zahráte na ničiteľa v podobe hry Doodle Devil, ktorú vytvoril opäť tvorca JoyBits Co. Ltd. .

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁
Doodle God™
Doodle God™
Developer: JoyBits Ltd.
Price: 1,39 €

Nezabudnite zahlasovať či chcete k plateným aplikáciam aj download link(zadarmo).


O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset