Recenzie

DoodleGod – Zahrajte sa na boha

DoodleGod je v celku veľmi dobrá hra na android zariadenia v ktorej sa hráte na ,,boha".

DoodleGod je v celku veľmi dobrá logicka hra na android zariadenia v ktorej sa hráte na ,,boha”.Ak vám Biblia nieje známa tak mi dovoľte vás posunúť na časť zvanú Genesis. Podľa tejto knihy Boh stvoril všetko čo vidíme – zem, oblohu, vodu, mesiac a slnko iba za 6 dní. Teraz je rad na vás. Dokážete postaviť celý svet a všetko čo o ňom vieme z ničoho? Doodle God je malá unikátna hra ktorá je celá o vytváraní základných prvkov zeme a je uplne odlišná od hier ktoré sme doposiaľ hrali.  V hre vytvárate svoj vlastný svet kombináciou rôznych elementov, na začiatok je to oheň, voda, vzduch a zem.

[viac]

Na začiatku hry vám sú predstavené 4 základné prvky. Vašou úlohou je spojiť tieto prvky takým spôsobom, že vytvoria nové prvky. Napríklad spojenie vody a vzduchu vytvorí paru. Spojenie ohňa a zeme vytvorí lávu. Každý z nových prvkov je možné spojiť už s existujúcimi prvkami pre vytvorenie nových prvkov. Spolu ich je až 248 takže máte čo objavováť.


.

Postupne sa prepracujete kombináciou na rôzne zaujímavé kombinácie, ako človek a alkohol tvoria alkoholika a podobneK dispozícii máte nápovedu, samozrejme, nie je zadarmo a stojí vás energiu. Kombináciou prvkov sa môžete postupne vypracovať k vyšším úrovniam, ktorých je platenej verzii až 10.

doodlegod6doodlegod5doodlegod4doodlegod3doodlegod2doodlegod1Doodle God logo

Hra Doodle God je v Google Play hneď v niekoľkých hrateľných verziách. Verzia free poskytuje obmedzenú „adventúru“, ktorá má v pomerne rýchly, ale krátky priebeh. Vo verzii F2P – free to play, je to na začiatok 4 úrovne a bonus. Obmedzením tejto verzie je, že rýchlo prídete o energiu, a tak musíte čakať 4 hodinky, pokiaľ vám Boh energiu doplní, a vy máte možnosť si vybrať z troch, zatajených, možností koľko…Energiu si môžete aj dokúpiť…

Nakoniec je to plná verzia hry, bez obmedzení…

Hra Doodle God je veľmi zaujímavou a plnohodnotnou hrou, kde si vyskúšate svoju logiku a naozaj sa pri nej prebavíte. V konečnom dôsledku vytvoríte svoj vlastný svet, ktorý môžete napríklad zničiť, keď sa zahráte na ničiteľa v podobe hry Doodle Devil, ktorú vytvoril opäť tvorca JoyBits Co. Ltd. .

The app was not found in the store. 🙁
The app was not found in the store. 🙁
Doodle God™
Doodle God™
Developer: JoyBits Ltd.
Price: 1,39 €

Nezabudnite zahlasovať či chcete k plateným aplikáciam aj download link(zadarmo).


O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2