Android Android hry

Angry Birds Friends – Nový sociálny Angry Birds

Angry Birds titulov je tu už dosť,ale aj tak vyvojarí z rovio stale prinašajú nove pokračovania zo serie Angry Birds.Tentokrát nie tak pokračovanie ale skôr sociálny Angry Birds na Android a iOS ktorý vyšiel včera,ale ako hrá na facebook už je dávnejšie.

Angry Birds Friends

[viac]

Angry Birds Friends je s typickými vtákmi ,ale tentokrát hráte o to kto ma vyššie skoré aj s priateľmi na facebooku. Levely každý týždeň pribúdajú ,a preto je ich tam zatiaľ iba pár.Angry Birds Friends teda ponúka početné sociálne elementy súvisiace so zdieľaním prejdených levelov, získaného skóre a achievementov s vašimi priateľmi.


Angry Birds Friends na facebooku je už dávnejšie no až teraz sa objavil ako hra na android a ios.No levely ako na počítači si nezahráte,v hre nájdete iba Weekly Tournaments.

Takže neváhajte a inštalujte,je samozrejme zadarmo na vaše android zariadenie 🙂

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2