Android Android hry

Angry Birds Friends – Nový sociálny Angry Birds

Angry Birds titulov je tu už dosť,ale aj tak vyvojarí z rovio stale prinašajú nove pokračovania zo serie Angry Birds.Tentokrát nie tak pokračovanie ale skôr sociálny Angry Birds na Android a iOS ktorý vyšiel včera,ale ako hrá na facebook už je dávnejšie.

Angry Birds Friends

[viac]

Angry Birds Friends je s typickými vtákmi ,ale tentokrát hráte o to kto ma vyššie skoré aj s priateľmi na facebooku. Levely každý týždeň pribúdajú ,a preto je ich tam zatiaľ iba pár.Angry Birds Friends teda ponúka početné sociálne elementy súvisiace so zdieľaním prejdených levelov, získaného skóre a achievementov s vašimi priateľmi.


Angry Birds Friends na facebooku je už dávnejšie no až teraz sa objavil ako hra na android a ios.No levely ako na počítači si nezahráte,v hre nájdete iba Weekly Tournaments.

Takže neváhajte a inštalujte,je samozrejme zadarmo na vaše android zariadenie 🙂

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset