Android Android aplikácie

Viber – Zadarmo Volanie,SMSkovanie

Viber je skvelá aplikácia na volanie a smskovanie zadarmo, ale má to háčik pre volanie a smskovanie musíte byť pripojený buď na internet v mobile alebo Wi.fi a to nie ste vždy.

[viac]

Viber používa Voip technologiu.Viber,keďže ho používam už dlhšie v porovnaní so skypom “žerie” menej batérie,možno aj preto,že v sebe nemá žiadne reklamy.Viber má 12 miliónov používateľov na iOS.Na android markete má 98 tisíc stiahnutí.Viber si stiahnete z android marketu.Hneď po stiahnutí zadáte vaše číslo na ktoré vám príde smska s kódom.Potom aplikácia prezrie vaše kontakty a ukáže vám kto z vašich priateľov už Viber má.Hneď potom môžte s kontaktmi ktoré majú viber volať a kvalita hovorov je dobrá,smsky sú spoľahlivo rýchle a Viber umožňuje tiež posielať MMSky.


Mám jednu myslím, že veľmi užitočnú radu pre Viber.Mohli by urobiť niečo ako Skype Wifi ,čiže skype máte vždy po ruke pretože ma po celom svete wifi siete ktoré si zaplatíte.Odporúčam Viber otestovať a určite používať, je to perfektná aplikácia ktorá vám nie raz ušetrí kredit 😉

A nakoniec video :

 

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset