Android Android hry

Mike V : SkateBoard Party – pecková 3D skateboardova hra

Pred pár dňami som si stiahol hru Mike V : SkateBoard Party a zaujala ma, pretože naposledy som takúto skateboardovu hru hral na PS2 a bol to Tony Hawks.Túto hru môžem kľuďne nazvať Tony Hawks na Androide.

[viac]

Keďže hra má názov SkateBoard, tak je to samozrejme skatetboardova hra.Hoci posledné slovo párty napovedá hraniu s viacerými hráčmi ale nieje to tak,hráte sami ale môžete hrať aj o prvenstvo v online rebríčkoch.


 

Na začiatku si zvolíte postavu, za ktorú budete v danom leveli hrať. Na výber máte Mike-a V v rôznych variantách, ako aj iné charaktery, kde nesmie chýbať ani nežnejšie pohlavie. Každá postava má svoje atribúty a schopnosti (rýchlosť, balans…), ktoré jej môžete vylepšovať na základe získaných skúseností z hrania. Okrem skillov môžete upravovať aj výzor danej postavy (tričko, skejťácku obuv…) a tiež vzhľad a súčiastky skejtu. Keď je všetko vybraté a nastavené, môžete sa vrhnúť do hry.

Na každý level máte 3 minúty aby ste spravili čo najviac trikov.Musíte sa snažiť o tie najlepšie, aby ste získali toľko bodov, koľko sa len dá. Ak máte s ovládaním hry problém, pomôže Vám tutoriál. Avšak veteránov odchovaných na Tony Hawkovi neprekvapí nič a v hre sa aklimatizujú celkom rýchlo. Samotné ovládanie sprostredkuje virtuálny joystick pre základné pohyby, na zložitejšie triky už použijete virtuálne tlačidlá. Jednoduché skejtovanie nebude robiť nikomu žiaden problém, no možno sa zapotíte pri zložitejších kombách. Dokopy môžete spraviť až 40 rôznych trikov. Na ovládanie sa dá časom zvyknúť.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset