Android Android hry

Mike V : SkateBoard Party – pecková 3D skateboardova hra

Pred pár dňami som si stiahol hru Mike V : SkateBoard Party a zaujala ma, pretože naposledy som takúto skateboardovu hru hral na PS2 a bol to Tony Hawks.Túto hru môžem kľuďne nazvať Tony Hawks na Androide.

[viac]

Keďže hra má názov SkateBoard, tak je to samozrejme skatetboardova hra.Hoci posledné slovo párty napovedá hraniu s viacerými hráčmi ale nieje to tak,hráte sami ale môžete hrať aj o prvenstvo v online rebríčkoch.


 

Na začiatku si zvolíte postavu, za ktorú budete v danom leveli hrať. Na výber máte Mike-a V v rôznych variantách, ako aj iné charaktery, kde nesmie chýbať ani nežnejšie pohlavie. Každá postava má svoje atribúty a schopnosti (rýchlosť, balans…), ktoré jej môžete vylepšovať na základe získaných skúseností z hrania. Okrem skillov môžete upravovať aj výzor danej postavy (tričko, skejťácku obuv…) a tiež vzhľad a súčiastky skejtu. Keď je všetko vybraté a nastavené, môžete sa vrhnúť do hry.

Na každý level máte 3 minúty aby ste spravili čo najviac trikov.Musíte sa snažiť o tie najlepšie, aby ste získali toľko bodov, koľko sa len dá. Ak máte s ovládaním hry problém, pomôže Vám tutoriál. Avšak veteránov odchovaných na Tony Hawkovi neprekvapí nič a v hre sa aklimatizujú celkom rýchlo. Samotné ovládanie sprostredkuje virtuálny joystick pre základné pohyby, na zložitejšie triky už použijete virtuálne tlačidlá. Jednoduché skejtovanie nebude robiť nikomu žiaden problém, no možno sa zapotíte pri zložitejších kombách. Dokopy môžete spraviť až 40 rôznych trikov. Na ovládanie sa dá časom zvyknúť.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Reklama


www.martinus.sk

Smartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S10+
Xiaomi Redmi Note 7

Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

E-shop s teniskami
Footshop logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset