PSP - Novinky, Hry, Recenzie

TOP 20 – PSP Hier

Ešte pred pár rokmi som PSP používal denno-denne, potom prišiel Xbox a na Playstation Portable som skoro zabudol, ale predsa len niekedy si ho zahrám. Ja som si asi za 3 roky zahral veľmi veľa hier, tak aj preto som urobil tento článok o 20 najlepších hrach na PSP, čo som kedy hral.

Najlepšie PSP hry

1.Tekken 6

Tekken PSP hra
Tekken je moja srdcovka.

Z iného prieskumu vyšlo, že God Of War bola najlepšia hra na PSP, no ja som túto hru nevyskúšal, pretože ma nezaujala. Podľa mňa je najlepšia hra, po dlhšom zvažovaní Tekken 6.

Možno je to tým, že som ju hral najviac kedže som ju dostal k PSP, ale ide prosto o klasiku Tekken. Tekken znamená kvalitnú bitku s combami, ukážkami a veľmi dobrým príbehom.

Tekken PSP hra

2.Fifa 12/13/14

Fifa 12

Kto by nepoznal Fifu, či už to je staršia 12 alebo najnovšia 13, chvalabohu obe sú na PSP, takže môžete mať pri sebe vždy futbal, s celkovo dobrou grafikou aj hrateľnosťou.


3.GTA : Liberty City

GTA : Liberty City pre PSP

Existuje ešte človek ktorý by nepoznal aspoň jedno z pokračovaní Grand Theft Auto ? Myslím že asi nie, na Playstation portable sa dostalo aj Liberty City. Prosto ide o perfektnú strielačku-naháňačku a skvelý príbeh.

4.NHL 07

NHL 07

Na PSP sa dostalo bohužiaľ iba jedna séria NHL. Známy hokej NHL 07 v celkom dobrej grafike. Ale predsa len je to veľmi dobrá hra a jedinečná, kedže ďalších NHL na PSP sme sa nedočkali.

5.SmackDown vs. Raw 2011

Možno so mnou nebude niekto súhlasiť, ale ja mam Wrestling celkom rád. Takže preto si myslím že je 5 najlepšia hra. Asi aj preto že sa dá hrať cez wifi a po nete, teda niekedy sa dala. Obsahuje všetky štyly zapásov, nie len obyčajne mlatenie, ale aj zapay ako Royal Rumble, Extreme Rules a pod.

6.MotorStorm :Arctic Edge

MotorStorm :Arctic Edge

Nie žeby to bola až taká perfektná hra, ale vždy vedela zabaviť aj v najväčšej nude. Ide o preteky na snehu – snežných skútroch, ratrakoch, autách a všetkeho čo ma kolesa na zimu. 🙂

7.Pilot Academy

Pilot Academy Playstation portable

Od malička ma zaujímali lietadla, riadenie lietadiel. Tým, že som hrával aj FSX. Bohužiaľ na PSP nájdeme len jeden simulátor lietadiel a to hru Pilot Academy. Skvelý letecky simulátor, niekedy dosť nereálny, ale príbeh vie zaujať na pár hodin.

8.G-Force

G-Force hra

Mne sa hra G-Force veľmi páčila nielen že bola pekná grafikou ako z PC, ale hlavne príbehom, ktorý poznám. Ide o veľmi logickú hru a možno si niekedy budete musieť pomahať aj Youtubom.

9.Burnout Legends

Burnout Legends psp

Veľmi dobrá hra, ktorá ponúka okrem pretek aj rôzne iné eventy aj rozbíjanie aut. Ak máte radi auta a pretekanie, odporúčam skúsiť.

10.GTA : Vice City

GTA : Vice City psp

Ďalšia hra zo slávneho pokračovania Grand Theft Auto,tentokrát staršia hra. Priznám sa že som ju nikdy nedohral.

11.Pursuit Force : Extreme Justice

Pursuit Force : Extreme Justice

Veľmi dobrá, hoci grafikov nezaujme. V tejto hre máte rôzne polícajské misie, priznám sa že som ju celu nikdy neprešiel, asi je na mňa dosť náročná.

12.The GodFather : Mob Wars

The GodFather : Mob Wars

Okrem toho že GodFather je skvelý filmový príbeh, je na tom aj tak hra GodFather : Mob Wars. Skvelá príbehom, ale pre začudovanie aj pekná grafika pre PSP.

13.Medal Of Honor : Heroes

Dobrá vojenská hra, ktorá má trošku kratší príbeh ale stále ju zachraňoval multiplayer.

14.The Sims 2

The Sims 2

Možno očakávate že si budete stavať dom, robiť rodinu a prosto žiť “podľa snov”. Ale Sims 2 pre PSP to tak nie je, ako ste zvyknutý na PC. Tu máte iba príbeh po anglicky, ktorý je trošku zvláštny.

15.Manhunt 2

Veľmi dobra hororová hra v ktorej treba trošku viac logiky aj angličtiny. Pozor obsahuje príliš veľa krvi, a je od 18+.

16.Daxter

Daxter je zaujímavá arkadová hra nielen pre deti.

17.SpiderMan 3

Celkom dobrá hra v ktorej ako Spiderman zachraňujete New York, pomáhate ľudom, bijete gangy atď.

18.Crash Tag Team Racing

Starý dobrý Crash v novej grafike a v pretok, v ktorých sa kedykoľvek počas jazdy môžete spojiť s ďalším pretekárom a vyhrať tak spolu, samozrejme nechýba skakačka a voľný príbeh.

19.TMNT

TMNT psp hra

TMNT je dobra skakačka s ninja korytnačkami. Nechýbajú ani bitky s kombami a dobrý príbeh. Hra je trošku krátka.

20.The Sims CastaWay

The Sims CastaWay

A nakoniec hra ktorá je trošku zaujímavá svojou jedinečnosťou, ale bohužiaľ chyba jej grafika. Ja som sa po 5 minútach hrania začal nudiť, no viacerých ľudí vie zabaviť.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset