Android

Sports Tracker – nesmie chýbať žiadnemu športovcovi

Bicyklujete sa ,korčuľujete sa,beháte alebo beháte alebo robíte ďalších 12 športov nižšie ? Tak pre vás je vhodná aplikácia Sports Tracker.Táto aplikácia je pre všetkých kedže je zadarmo.

Sports Tracker

[viac]

Sport Tracker je dlhodobo fungujúca aplikácia kedže jej začiatok bol na symbiane.Teraz je dostupná pre zariadenia s Androidom, iOS, Windows Phone a Symbianom.Sport Tracker má veľmi krásne rozhranie,hoci je iba v angličtine. Ale keďže prostredie je intuitívne spracované, tak na jeho úplne zvládnutie stačí základná znalosť Anglického jazyka.


  

Po spustení aplikácie sa nám zobrazí úvodná obrazovka, na ktorej môžeme vidieť počet tréningov, čas, vzdialenosť a spálené kalórie. Okrem týchto informácií tam nájdeme informácie o poslednom tréningu a o východe a západe slnka. Na spodku aplikácie sa nachádza najpodstatnejšie tlačidlo v aplikácií. Tlačidlo na spustenie nového tréningu . Pri tvorbe nového tréningu máme na výber z dvoch možností, aktivity a možnosti automatickej pauzy. Po potvrdení už stačí stlačiť tlačidlo Start a začať trénovať.

Aktvity : Beh, Chôdzu, Cyklistiku ( Horskú aj Cestnú), Turistiku, Korčuľovanie, Lyžovanie, Beh na lyžiach, Veslovanie, Kanoistiku a Golf. Taktiež je možné nakonfigurovať si 6 vlastných aktivít.

Počas tréningu je možné sledovať čas, vzdialenosť, rýchlosť, priemernú rýchlosť a trasu na google mapách. Na ostatných plochách sa zobrazujú údaje ako prevýšenie, rýchlosť na poslednom kilometri, čas a rýchlosť na 1/2/5 km, graf rýchlosti a prevýšenia a v neposlednom rade graf srdcového tepu.

Všetky tieto údaje sa zaznamenávajú a po ukončení tréningu je možné ich synchronizovať na server Sports-tracker.com priamo z aplikácie. Následne si ich športovec môže vyhodnotiť priamo na stránke.A stránka je veľmi bohatá,nájdete na nej profil na ktorom nájdete všetko čo v aplikácii + ďalšie super vychytavky.

Medzi zaujímavé vychytávky v aplikácii by som zaradil, hlavne možnosť prehliadať si tréningy ostatných športovcov priamo v aplikácií. Vďaka tejto feature môžete svoje tréningy porovnávať so svojimi kamarátmi či ostatnými športovcami.

Ak by ste chceli možnosť merania srdcového tepu čo je možne.Na využívanie tejto funkcie, musíte vlastniť hrudný pás od firmy Polar alebo pás vyrobený priamo pod značkou Sports Tracker.

Medzi najväčšie výhody aplikácie patrí to, že je poskytovaná zadarmo a jej spracovanie je na veľmi vysokej úrovni. Tak šup stiahnuť aplikáciu,vypnúť počítač a isť športovať s vašim smartfónom !

Sports Tracker
Sports Tracker
Developer: Suunto
Price: Free

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset