Android Android aplikácie

Shake To Lock Screen : Uzamknite obrazovku zatrásenim

V Obchod Play (Google Play) môžeme naraziť na niekoľko “zlepšovákov”, ktoré nám uľahčia alebo spríjemnia prácu s našim Android zariadením. Jedným z nich je bezplatná aplikácia Shake To Lock Screen.

 

[viac]

Ako už nadpis napovedá, táto pár kilobajtová aplikácia sa postará o to, že po zatrasení so zariadením sa uzamkne obrazovka bez akejkoľvek potreby stláčať nejaké tlačidlo. V nastaveniach aplikácie máte dokonca možnosť vybrať si či po uzamknutí aplikácia “zabije” všetky procesy na pozadí alebo prepne zariadenie do režimu šetrenia batérie.


  
Pochopiteľne je tu aj možnosť nastavenia citlivosti, ktorú odporúčam nastaviť o niečo viac citlivejšie ako je default. Potom stačí naozaj letmí pohyb zápästím a zariadenie sa uzamkne.

The app was not found in the store. 🙁

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset