Android Android hry Android hry Recenzie

Men In Black 3 – Hra pre Android

Ako som už predstavil hru Men In Black 3 článkom , tak som si samozrejme hru stiahol a po dlhšom hraní som napísal dlhší článok.

Men In Black 3

[viac]
Predstavenie Men In Black 3

Tretí diel z úspešnej série filmov Men In Black, kde hrajú hlavnú úlohu Will Smith a Tommy Lee Jones, práve zažíva svoje premiéry v kinách po celom svete a pri tejto príležitosti sa spoločnosť Gameloft rozhodla vydať aj oficiálnu Android hru s rovnakým menom.


O Čom je hra

Ako agent MiB sa ocitáte v úlohe záchrancu sveta. Musíte bojovať tvárou v tvár proti nepriateľským mimozemšťanom, ktorí sa pokúšajú obsadiť vašu planétu. Úloha agenta nie je vôbec jednoduchá záležitosť, okrem bojovania s mimozemšťanmi na vás čaká aj tréning, vylepšovanie vášho vybavenia a zbraní, a takisto cestovanie v čase. Keď si vytvoríte svoju vlastnú agentúru, môžete si do nej pomocou Gameloft Live! pozvať aj svojich priateľov, aby ste mohli nepriateľov ničiť spoločnými silami.

Začiatok – Stiahnutie

Kedže táto hra je zadarmo ,tak ako prvé si ju musíte stiahnuť z Obchod Play (Google Play).Po stiahnutí ako väčšinu Gameloft hier si musíte ešte hru stiahnuť presnejšie data.Po zapnutí vám naskočia titulky na predstavenie hry čo je ,,My Neexistujeme,Nikdy sme sa nenarodili…” a následne si vytvorite agenta/tku a čo je neviem či sa stane aj vám ale ak zadávate meno tak vám klávesnica nenaskočí sa sami nenazvete budete ,,T”.

Uvod

Začínate tým že ste dostali kod že ľudia uvideli par mimozemšťanov a vy ich musíte odstrániť.Na začiatok dostanete menši tréning ako zabiť mimozemšťana a ako vymazať ľudom čo videli (paralyzovať ich).Potom sa dostanete do druhého levelu,pri každom leveli niečo dostanete a niečo odomknete.Potom vám ,,Agent 0″ predstaví hru a hlavne market v ktorom si kupujete rôzne veci (Facilities – zariadenia ako napr. armory (v ktorom si kupujete lepši a lepšie zbrane),Structures,Shops) a všetko ostatne,viac v hre 😉

Zhrnutie

Okrem peknej grafiky si užijete aj kopec zábavy počas prechádzania jednotlivých misií, preto sa nemusíte báť, že by vás tento titul omrzel po pár minútach. Hoci je hra zadarmo, nenájdete vnútri žiadne reklamy ani in-app platby, čo na hrách tohto typu nevídame často. Jediným motívom pre vytvorenie tejto hry tak bolo zrejme nalákanie ľudí, aby si pozreli najnovší diel z tejto filmovej série.

Hru jednoznačne odporúčam,pripomína mi to ešte java hru na spôsob facebook hier .Celkove Hodnotenie : 9/10,hoci sa nejedna o žiadnu 3D strielačku ale aj tak stojí za to 😉

The app was not found in the store. 🙁

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset