Android Android aplikácie

Moja prvá Android aplikácia – Diktáty

DiktatyLogo640x480Konečne! Po takmer dvoch rokoch odkedy som chcel začať s tvorbou android aplikácií, sa mi dnes podarilo dokončiť aplikáciu až do konca. Diktáty, takto znie prvá a jedinečná aplikácia ktorá je zadarmo.

 

 


Začalo to knihou Programovanie v Androide pred dvoma rokmi, ktorá mi toho veľa nedala, nakoľko kupovať si knihu o programovaní v dnešnom storočí je zbytočnosť. Nakoľko je množstvo videí, tutorialov na internete. Len všetky sú v anglickom jazyku, tak som sa chcel naučiť základy po slovenský, aby to bolo jednoduchšie. No nebolo Javu som sa z knihy nenaučil. Oveľa lepšie je pozerať video návody ako napr. cez LearnToCode. V podstate som sa ale dopracoval k mojej prvej Android aplikácií.

NOTE2DIKTATY

Aplikácia Diktáty je jedinečná, pretože na obchod play je prvá s ktorou si môžete nacvičiť diktáty,gramatiku,monitor a podobné. Základom tejto aplikácie sú ale interaktívne diktáty. Máte na výber rôzne druhy diktátov napr. klasický o číslovkách  v ktorom máte doplniť i/y v slove tretí.Ide o 10-25 akoby otázok z jedného diktátu a na konci máte vaše finálne skóre. Ak vám to znie nudné, tak sa mýlite,naučíte sa pri tom vaše najväčšie nedostatky. Budete doplňovať i/y,veľké alebo malé písmená a pod. Prejdete si aj monitor z ktorého vyberiete správnu odpoveď,ale aj testy z literatúry,slovenčiny,porekadiel,významov cudzích slov a pod.

Diktát

Aplikácia je zdarma s reklamami a 18 diktátmi,teda zatiaľ.Je dostupná iba pre zariadenia s Androidom vyšším než 2.3. Pár diktátov ešte pribudne vo verzii zadarmo. Ale ak chcete ďalších 47 diktátov ktoré sa stále aktualizujú,tak si môžete zakúpiť plnú verziu, ktorá stoji len 1€ a podporíte mňa a zlepšíte seba v gramatike.

Diktáty
Diktáty
Developer: Michael Šubák
Price: Free
Diktáty PRO
Diktáty PRO
Developer: Michael Šubák
Price: Free
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, Android aplikáciach a hrách, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem o virtuálnej realite v mojom web magazíne o VR. Som taktiež programátorom a freelancerom. Tvorím web stránky, Android aplikácie a pracujem s WordPressom.

Sponzor

Ocenenia


Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Reklama


www.martinus.sk

Smartfony, ktoré odporúčam

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Xiaomi Mi 8 Lite

Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

E-shop s teniskami
Footshop logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Herná konzola
Som fanúšikom hernej konzoly Xbox 360 a Xbox One
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset