Android Android aplikácie

Moja prvá Android aplikácia Diktáty

DiktatyLogo640x480

Konečne! Po takmer dvoch rokoch odkedy som chcel začať s tvorbou Android aplikácií, sa mi dnes podarilo dokončiť aplikáciu až do konca. Diktáty, takto znie prvá a jedinečná aplikácia ktorá je zadarmo.

Začalo to knihou Programovanie v Androide pred dvoma rokmi, ktorá mi toho veľa nedala, nakoľko kupovať si knihu o programovaní v dnešnom storočí je zbytočnosť. Nakoľko je množstvo videí, tutorialov na internete. Len všetky sú v anglickom jazyku, tak som sa chcel naučiť základy po slovenský, aby to bolo jednoduchšie. Oveľa lepšie je ale pozerať návody na internete. V podstate tak som sa dopracoval k mojej prvej Android aplikácií.

NOTE2DIKTATY

Android aplikácia Diktáty

Aplikácia Diktáty je jedinečná, pretože v obchode s aplikáciami pre Android je prvá, s ktorou si môžete nacvičiť diktáty, gramatiku, monitor a podobne. Základom tejto aplikácie sú ale interaktívne diktáty. Máte na výber rôzne druhy diktátov napr. klasický o číslovkách  v ktorom máte doplniť i/y v slove tretí.


Pomôže s gramatikou

Ide o 10-25 akoby otázok z jedného diktátu a na konci máte vaše finálne skóre. Ak vám to znie nudne, tak sa mýlite,naučíte sa pri tom vaše najväčšie nedostatky. Budete doplňovať i/y,veľké alebo malé písmená a pod. Prejdete si aj monitor z ktorého vyberiete správnu odpoveď,ale aj testy z literatúry,slovenčiny,porekadiel,významov cudzích slov a pod.

Diktát

Aplikácia je zdarma s reklamami a ponuka 20 diktátov. Je dostupná iba pre zariadenia s Androidom vyšším než 2.3. Pár diktátov ešte pribudne vo verzii zadarmo. Ale ak chcete ďalších 80 diktátov, ktoré sa stále aktualizujú, tak si môžete zakúpiť plnú verziu, ktorá stojí len 1€. Zakúpením aplikácie podporíte mňa a zlepšíte seba v gramatike.

Diktáty
Diktáty
Developer: Michael Šubák
Price: To be announced
Diktáty PRO
Diktáty PRO
Developer: Michael Šubák
Price: To be announced
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2