Android Android aplikácie

Moja prvá Android aplikácia Diktáty

DiktatyLogo640x480

Konečne! Po takmer dvoch rokoch odkedy som chcel začať s tvorbou Android aplikácií, sa mi dnes podarilo dokončiť aplikáciu až do konca. Diktáty, takto znie prvá a jedinečná aplikácia ktorá je zadarmo.

Začalo to knihou Programovanie v Androide pred dvoma rokmi, ktorá mi toho veľa nedala, nakoľko kupovať si knihu o programovaní v dnešnom storočí je zbytočnosť. Nakoľko je množstvo videí, tutorialov na internete. Len všetky sú v anglickom jazyku, tak som sa chcel naučiť základy po slovenský, aby to bolo jednoduchšie. Oveľa lepšie je ale pozerať návody na internete. V podstate tak som sa dopracoval k mojej prvej Android aplikácií.

NOTE2DIKTATY

Android aplikácia Diktáty

Aplikácia Diktáty je jedinečná, pretože v obchode s aplikáciami pre Android je prvá, s ktorou si môžete nacvičiť diktáty, gramatiku, monitor a podobne. Základom tejto aplikácie sú ale interaktívne diktáty. Máte na výber rôzne druhy diktátov napr. klasický o číslovkách  v ktorom máte doplniť i/y v slove tretí.


Pomôže s gramatikou

Ide o 10-25 akoby otázok z jedného diktátu a na konci máte vaše finálne skóre. Ak vám to znie nudne, tak sa mýlite,naučíte sa pri tom vaše najväčšie nedostatky. Budete doplňovať i/y,veľké alebo malé písmená a pod. Prejdete si aj monitor z ktorého vyberiete správnu odpoveď,ale aj testy z literatúry,slovenčiny,porekadiel,významov cudzích slov a pod.

Diktát

Aplikácia je zdarma s reklamami a ponuka 20 diktátov. Je dostupná iba pre zariadenia s Androidom vyšším než 2.3. Pár diktátov ešte pribudne vo verzii zadarmo. Ale ak chcete ďalších 80 diktátov, ktoré sa stále aktualizujú, tak si môžete zakúpiť plnú verziu, ktorá stojí len 1€. Zakúpením aplikácie podporíte mňa a zlepšíte seba v gramatike.

Diktáty
Diktáty
Developer: Michael Šubák
Price: To be announced
Diktáty PRO
Diktáty PRO
Developer: Michael Šubák
Price: To be announced
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.
Aplikácia 7.3.2015 získala druhé miesto v najlepšia aplikácie zdarma v kategórii vzdelanie.

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset