Android Android aplikácie

nJoy – Spravte joystick zo svojho Android zariadenia

Možno poznáte android aplikáciu Mobile Mouse – SmartFón ako myška pre počítač ktorá dokáže nahradiť váš smartfón vašou myškou,ale rozmýšľali ste už si skúsiť aplikáciu ktorá spraví joystick z vášho android zariadenia ? Tak je načase vyskúšať aplikáciu nJoy ,ktorá z vášho smartfónu urobí jednoduchý joystick.

[viac]

njoy android application connecting nJoy Spravte joystick zo svojho Android zariadenia


Njoy je jednoduchá a perfektná aplikácia ktorá dokáže z vášho smartfónu spraviť ovládač pre váš PC.Ale nedokáže iba spraviť iba ovládače ale dokáže aj ovládať váš počítač – spustiť konzolový riadok(cmd),Prehliadať súbory,dokumenty, ovládať web. prehliadač,vypnúť/zapnúť monitor atd.

Njoy využíva Wi-Fi pripojenie na spojenie sa s počítačom,ale spojenie sa tiež dá zabezpečiť aj vďaka mobilnému internetu.Inštalácia je jednoduchá pridate PC zadaním IP alebo automatickým vyhľadávaním (plná verzia).

Čo sa týka verzii sú dve platená za 0,76€ – čo sa jednoznačne oplatí a jedna demo verzia(zadarmo) – lite,ktorá neobsahuje automatické vyhľadávanie ani akceleremeter a ani spustenie hry cez mobil.

njoy android application windows commands nJoy Spravte joystick zo svojho Android zariadenianjoy android application mouse nJoy Spravte joystick zo svojho Android zariadenianjoy android application media controls nJoy Spravte joystick zo svojho Android zariadenia

nJoy - Joystick up your device
nJoy - Joystick up your device
Developer: Nemex Studios
Price: 0,84 €
nJoy Lite
nJoy Lite
Developer: Nemex Studios
Price: Free

A pre info ak by ste hľadali opačne aby ste ovládali smartfón, ovládačom je tu aplikácia 

Sixaxis Controller
Sixaxis Controller
Price: 2,29 €

 

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset