Android Android hry

Max Payne Mobile pre Android!

Max Payne Mobile pre Android vyšiel neskôr ,pretože Rockstar Games chcel kompatibilitu na všetky zariadenia. Ale dočkali sme sa a dneska Max Payne Mobile pre Android konečne dostupný ! Som veľmi rád, že si môžem moju obľúbenú hru z detstva zahrať aj na svojom Android smarfóne.

 

 


 

Príbeh Maxa Payna

“Prestávam fajčiť ! Toto je moja posledná ! Nie je to dobré pre moju rodinu. Niekto na mňa čaká doma.” Vcelku pekné počasie, slnko svojimi lúčmi trhá oblaky na kusy. V šume lístia je cítiť slabý vánok. Mám pochybnosti, že keď prídem domov a prekvapím svoju ženu skorým príchodom, že sa niečo stane. Detský džavot sa ozýval našou ulicou. Konečne náš dom !
Otváram dvere a počujem svoju milovanú ženu ako hystericky kričí. Vyťahujem svoju beretu a pomaly prechádzam na poschodie. Dieťa plače, žena kričí od bolesti. Výstrely. Kopem do dverí a na zemi vidím prevrátenú kolísku. Perinku, z ktorej vyteká krv. Nieeeeé ! Vrážam do dverí po ľavej ruke, bereta zakašľala a traja maníci padajú k zemi. Stojím nad posteľou, na ktorej leží mŕtva žena. Moja žena. V hlave mi preletel celý život. Chvíle, ktoré som s ňou trávil, ako som sľuboval, že ju budem milovať po celý život, naše prvé dieťa. Všetko je preč, kam sa podela spravodlivosť ? Prekrásny sen sa rozplynul vo vánku spomienok.(Sector.sk)
 
 

Hra

Max Payne Mobile – Pre Android

Skvelá akčná 3PS strielačka Max Payne vyvinutá firmou Remedy Entertainment má dokonalú atmosféru špičkového akčného filmu. Prvý krát bola vydaná v roku 2001 pre Windows, neskôr bola portovaná pre Xbox, Playstation 2 a GameBoy advanced. Max Payne je newyorský policajt, ktorý bol svojimi skorumpovanými kolegami nespravodlivo obvinený z vraždy svojho šéfa a svojej rodiny.

Je len na ňom, teda na Vás očistiť jeho meno aodhaliť skutočných vinníkov a celú zradnú konšpiráciu. Neskôr bola táto hra odkúpená RockStar Games aj vďaka čomu sme dostali tretie pokračovanie – Max Payne 3. Max Payne bola jedna z prvých videoher, ktorá mala v gameplayi tzv. “bullet time” keď sa behom prestrelky spomalí čas, aby sa postavy mohli vyhnúť nábojom. Hra obsahuje temný filmový štýl a komiksové panely (s dabingom) namiesto cut-scén, ktoré hovoria príbeh hry.

 

 

Bullet-Time je jednoznačným prvkom tejto hry

 

 

 

Max Payne Mobile
Max Payne Mobile
Developer: Rockstar Games
Price: 3,49 €

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2