Android Android hry

Max Payne Mobile pre Android!

Max Payne Mobile pre Android vyšiel neskôr ,pretože Rockstar Games chcel kompatibilitu na všetky zariadenia. Ale dočkali sme sa a dneska Max Payne Mobile pre Android konečne dostupný ! Som veľmi rád, že si môžem moju obľúbenú hru z detstva zahrať aj na svojom Android smarfóne.

 

 


 

Príbeh Maxa Payna

“Prestávam fajčiť ! Toto je moja posledná ! Nie je to dobré pre moju rodinu. Niekto na mňa čaká doma.” Vcelku pekné počasie, slnko svojimi lúčmi trhá oblaky na kusy. V šume lístia je cítiť slabý vánok. Mám pochybnosti, že keď prídem domov a prekvapím svoju ženu skorým príchodom, že sa niečo stane. Detský džavot sa ozýval našou ulicou. Konečne náš dom !
Otváram dvere a počujem svoju milovanú ženu ako hystericky kričí. Vyťahujem svoju beretu a pomaly prechádzam na poschodie. Dieťa plače, žena kričí od bolesti. Výstrely. Kopem do dverí a na zemi vidím prevrátenú kolísku. Perinku, z ktorej vyteká krv. Nieeeeé ! Vrážam do dverí po ľavej ruke, bereta zakašľala a traja maníci padajú k zemi. Stojím nad posteľou, na ktorej leží mŕtva žena. Moja žena. V hlave mi preletel celý život. Chvíle, ktoré som s ňou trávil, ako som sľuboval, že ju budem milovať po celý život, naše prvé dieťa. Všetko je preč, kam sa podela spravodlivosť ? Prekrásny sen sa rozplynul vo vánku spomienok.(Sector.sk)
 
 

Hra

Max Payne Mobile – Pre Android

Skvelá akčná 3PS strielačka Max Payne vyvinutá firmou Remedy Entertainment má dokonalú atmosféru špičkového akčného filmu. Prvý krát bola vydaná v roku 2001 pre Windows, neskôr bola portovaná pre Xbox, Playstation 2 a GameBoy advanced. Max Payne je newyorský policajt, ktorý bol svojimi skorumpovanými kolegami nespravodlivo obvinený z vraždy svojho šéfa a svojej rodiny.

Je len na ňom, teda na Vás očistiť jeho meno aodhaliť skutočných vinníkov a celú zradnú konšpiráciu. Neskôr bola táto hra odkúpená RockStar Games aj vďaka čomu sme dostali tretie pokračovanie – Max Payne 3. Max Payne bola jedna z prvých videoher, ktorá mala v gameplayi tzv. “bullet time” keď sa behom prestrelky spomalí čas, aby sa postavy mohli vyhnúť nábojom. Hra obsahuje temný filmový štýl a komiksové panely (s dabingom) namiesto cut-scén, ktoré hovoria príbeh hry.

 

 

Bullet-Time je jednoznačným prvkom tejto hry

 

 

 

Max Payne Mobile
Max Payne Mobile
Developer: Rockstar Games
Price: 3,49 €

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset