Android Android hry iOS

GTA: Chinatown Wars už aj pre Android

Cover artPo tom čo sme dostali na Android a iOS porty od Rockstar Games zo známej serie Grand Theft Auto – San Andreas,III a Vice City tú máme ďalšiu a tentokrát staršiu hru Chinatown wars.

 

 


 

 

ChinaTown bola pôvodne vyrobená pre Nintendo DS v roku 2009.Potom bola vydaná aj pre PSP. A teraz aj pre Android a iOS. Chinatown neočarí ak ste zvyknutý hrať nové serie GTA,pretože všetko sa odohráva z vtačej perspektivity. Príbeh v ktorom hlavný hrdina Huang musí svojmu strýkovi doručiť veľmi cenný starožitný meč.

GTA: Chinatown Wars - screenshot

Hra je v “detailnú grafike” s podporu pre širokouhlé zariadenia.Môžete si ju zahrať s ovládačom a aj na Android TV zariadeniach. Hrá stojí 4,49€ ale nečakajte žiadnu úžasnú hru. To už radšej novší port San Andreas.

GTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars
Developer: Rockstar Games
Price: Free

GTA: Chinatown Wars - screenshot

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2