Android Android hry iOS

GTA: Chinatown Wars už aj pre Android

Cover artPo tom čo sme dostali na Android a iOS porty od Rockstar Games zo známej serie Grand Theft Auto – San Andreas,III a Vice City tú máme ďalšiu a tentokrát staršiu hru Chinatown wars.

 

 


 

 

ChinaTown bola pôvodne vyrobená pre Nintendo DS v roku 2009.Potom bola vydaná aj pre PSP. A teraz aj pre Android a iOS. Chinatown neočarí ak ste zvyknutý hrať nové serie GTA,pretože všetko sa odohráva z vtačej perspektivity. Príbeh v ktorom hlavný hrdina Huang musí svojmu strýkovi doručiť veľmi cenný starožitný meč.

GTA: Chinatown Wars - screenshot

Hra je v “detailnú grafike” s podporu pre širokouhlé zariadenia.Môžete si ju zahrať s ovládačom a aj na Android TV zariadeniach. Hrá stojí 4,49€ ale nečakajte žiadnu úžasnú hru. To už radšej novší port San Andreas.

GTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars
Developer: Rockstar Games
Price: 5,49 €

GTA: Chinatown Wars - screenshot

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Sponzor

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Note sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset