Android Android aplikácie

WakeVoice – Inteligentný budík pre Android

Ak doteraz používate originálny budík na svojom múdrom smartfone tak robíte obrovskú chybu pretože je na markete toľko inteligentných budikov. Ja som od dneska zmenil Sleep As Android na WakeVoice ktorý vám povie pri zvonení počasie,novinky,horoskop,udalosti a nezabudne ani vtip 😉

 


[viac]

Doteraz bol mojím budíkom Sleep As Android,ktorý som používal najme pretože mohol monitorovať spánok a tak mi zabezpečiť kvalitne vstavanie,ale môj mobil sa stále v noci rozsvieti takže som to veľmi nevyužil.A tak mám od dneska nový budík a to WakeVoice ktorý je neskutočne inteligentný.
image

Budík ma jedinú hlavnú a obrovskú nevýhodu a to že si nenastavíte vlastnú pesničku zvonenia,čo je dosť škoda,ale zatiaľ som asi jediný ktorému to nejde nastaviť.Čo sa týka inteligencie budíka je fakt “inteligentný” po tom ako rozlepíte oči a zobudíte sa stlačíte zastaviť alebo poviete stop vám povie vtip,vetu ako chcete,povie počasie(Michalovce mi dalo na Uzhorod…),ďalej vám povie spravy z vašej RSSky alebo mate na výber viac rss z webnoviny.sk,ďalej vám povie vaše udalosti na tento deň,a ak máte mobil v angličtine tak aj horoskop na dnešný deň.
imageimage

Je to úžasný budík,len keby bolo viac slovenských miest aj zobraziť viac rss a urobiť slovenske horoskopy.Takže ak chcete skúsiť tento budík,stiahnite si ho.

WakeVoice Trial ★ alarm clock
WakeVoice Trial ★ alarm clock
Developer: ADNFX Mobile
Price: To be announced

Ale to je iba trial verzia ktorá váš môže zobudiť iba 10-krát,plná verzia stoji 2€ ale samozrejme môžete ju stiahnuť zadarmo.Môžem aj pridať link na stiahnutie.

WakeVoice ★ vocal alarm clock
WakeVoice ★ vocal alarm clock
Developer: ADNFX Mobile
Price: To be announced

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2