Android Android aplikácie

Pou – vaše virtuálne tamagochi v Android zariadení

Pou je veľmi zaujímavá a veľmi hrana hra.Ak poznáte tamagochi,tak viete o čom je hra.Ak nie tak ide o vaše virtuálne zvieratko o ktoré sa staráte,ošetrujete,hráte sa s ním a dávate mu jesť.

 

[viac]

Pou


Ako som spomenul idú o virtuálne zvieratko o ktoré sa staráte – čistíte, kŕmite,zabávate.Hra bola zo začiatku pre mňa dosť nudná,až dokiaľ som si nevšimol počet hier,pretože ten je veľký a zaujímavý.Po čase som sa stal na tom trošku závislý.

 

 

Aby ste ho mohli nakŕmiť potrebujete jedlo a to si kúpite za body a body mate z hier,ale samozrejme kedže je hra zadarmo môžte si aj body kúpiť.Samozrejme ako každý tvor sa musí čistiť,takže každý deň ho treba čistiť.A nechýba ani spánok,takže ak sa vám už hra nechce hrať,chcete si dať pauzu stačí mu vypnúť lampu.A nakoniec prichádzajú hry,ktorých je dosť a sú veľmi zaujimavé a môžete hrať aj proti kamarátom ktorý to tiež hra a okrem kupovania potravin za body si môžete kupovať rôzne doplnky – pozadia,obleky,farbu oči a rôzne iné.

 

 

Hra ma na markete vysoké hodnotenia ale u mňa sú to 4*

Ak by ste si so mnou chceli zahrať volám sa tam BestRanger

Pou
Pou
Developer: Zakeh
Price: Free

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2