Android Android aplikácie PC

Pocket – Uložte a prečítajte neskôr

Koľko článkov denne prečítate ? A koľko by ste si radšej prečítali neskôr ? Kliknite na tlačidlo v prehliadači a aplikácia pre Android a iOS Vám ju automaticky stiahne, takže si ho môžete precitať kedykoľvek aj v offline režime.

Pocket je skvelá aplikácia, ktorá vám ponúkne možnosť si uložiť zaujímavé články na jedno miesto. Hneď po tom ako si takýto článok uložíte sa zosynchronizuje so všetkými zariadeniami na ktorých beží Pocket.

Na smartphone budete mať prístup k verzii, ktorá je prispôsobená pre čítanie na smartphone a ak vám to predsa len nevyhovujete, tak si môžete zmeniť font a veľkosť písma alebo si jednoducho môžete zapnúť plnú verziu.


Pocket
Pocket
Price: Free

Stiahnuť pre iOS

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset