Android Android aplikácie

Bad Piggies : Nová hra od Rovia už na Google Play

Kto z vás nepozná známu hru Angry Birds od Rovia ? Myslím že skoro každý pozná,hru v ktorej vtáčiky ničia bunkre prasiatkam ,a prave táto hra už nebude o vtákoch ale o zelených prasiatkach !

[viac]

Na Google Play nájdete dve verzie – klasickú a HD, obidve sú dostupná zadarmo,čo je trošku zvláštne kedže hovorime o hre od Rovia.Ale táto hra už nieje o vtáčikoch a strieľaní,teraz je to oveľa zábavnejšie.S prasiatkami budete stavať rôzne prostriedky ako lietadla,vrtuľníky a iné.Vašou úlohou je dostať sa do cieľa v čo najkratšom čase zbierať popritom bedničky s hviezdičkami.V každom leveli si musíte vystačiť s určitými komponentami, z ktorých si postavíte svoj vlastný dopravný prostriedok,takže tvorivosť vám v tejto hre nesmie chýbať 😉


Bad Piggies prichádzajú na Google Play so 60 levelmi a ďalšie majú v budúcnosti pribúdať,kedže sa jedna o Rovio update budu určite časte. Ak prejdete všetky levely s hodnotením na tri hviezdičky získate dodatočných 30 levelov. Počas hry bude dostupných celkovo 33 objektov, z ktorých si môžete postaviť svoj vlastný stroj. Ak by ste potrebovali pomoc, je k dispozícii aj tzv. prasa mechanik, ktoré dopravný prostriedok postaví za vás.

Bad Piggies
Bad Piggies

A nakoniec video :

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset
Hra
Hravam Call of Duty Modern Warfare 2