Android Android aplikácie

Bad Piggies : Nová hra od Rovia už na Google Play

Kto z vás nepozná známu hru Angry Birds od Rovia ? Myslím že skoro každý pozná,hru v ktorej vtáčiky ničia bunkre prasiatkam ,a prave táto hra už nebude o vtákoch ale o zelených prasiatkach !

[viac]

Na Google Play nájdete dve verzie – klasickú a HD, obidve sú dostupná zadarmo,čo je trošku zvláštne kedže hovorime o hre od Rovia.Ale táto hra už nieje o vtáčikoch a strieľaní,teraz je to oveľa zábavnejšie.S prasiatkami budete stavať rôzne prostriedky ako lietadla,vrtuľníky a iné.Vašou úlohou je dostať sa do cieľa v čo najkratšom čase zbierať popritom bedničky s hviezdičkami.V každom leveli si musíte vystačiť s určitými komponentami, z ktorých si postavíte svoj vlastný dopravný prostriedok,takže tvorivosť vám v tejto hre nesmie chýbať 😉


Bad Piggies prichádzajú na Google Play so 60 levelmi a ďalšie majú v budúcnosti pribúdať,kedže sa jedna o Rovio update budu určite časte. Ak prejdete všetky levely s hodnotením na tri hviezdičky získate dodatočných 30 levelov. Počas hry bude dostupných celkovo 33 objektov, z ktorých si môžete postaviť svoj vlastný stroj. Ak by ste potrebovali pomoc, je k dispozícii aj tzv. prasa mechanik, ktoré dopravný prostriedok postaví za vás.

Bad Piggies
Bad Piggies

A nakoniec video :

O mne

Michael Šubák

Na blogu píšem už od roku 2012. Píšem o IT, Androide, VR, Xboxe, PC návodoch a pod. Taktiež píšem od roku 2014 o VR vo web magazíne o virtuálnej realite. Tvorím web stránky, e-shopy, riešenia na mieru, či úpravy stránok a pod. Som WordPress freelancer. Venujem sa aj tvorbe vlastných Android aplikácií. Vytvoril som aplikácie Diktáty, či aplikácie Letecké Testy.

Moje služby

WordPress developer, Web developer, Práca s WordPress, programovanie, tvorba web stránok, preklady, úpravy

Odber noviniek

Reklama


Ocenenia


Čo odporúčam a používam

Značka a séria smartfónu
Používam a odporúčam Galaxy Fold sériu

Webhosting
Websupport logo

Operačný systém
Som fanúšikom OS Android
Serial
Family Guy je najlepší animovaný serial

VR Headset
Oculus Rift je pre mňa najlepší VR headset